מאדום לצהוב: אוסברי חתם בנתניה לעונה

הפורוורד שהצטיין אשתקד בהפועל תל אביב יהיה הזר הראשון של דני פרנקו. לייבנר: "מתאים למרקם החברתי"

רועי גלדסטון  08.07.11 - 19:49
אוסברי. יצליח גם בליגת העל?
אוסברי. יצליח גם בליגת העל?
תחילת כתבה

לאחר משא ומתן ארוך, שנמשך מספר שבועות, בהם הוצעו למאמן ברק נתניה, דני פרנקו, שמות רבים של שחקנים מועמדים לחיזוק הקבוצה, חתם היום (שישי) הבעלים של מועדון הכדורסל, צביקה ליבר, עם בראיין אוסברי, על חוזה לעונה הבאה.

אוסברי, שחקן הפועל תל אביב בעונה שעברה, שהיה מחוזר על ידי קבוצות רבות בליגת העל, החליט להגיע לעיר היהלומים ולשחק בברק נתניה. בראיין יהיה הזר הראשון שיצטרף לסגל של פרנקו בעונה הבאה.

האמריקאי (24, 2.02 ס"מ), בוגר מכללת מיאמי בפלורידה, קבע שיא הופעות במדי המכללה של 130 משחקים, עם ממוצעים של 8 נק' ו5 ריב' למשחק. בשנתו האחרונה במכללה, נבחר לשחקן הקבוצתי ביותר ע"י חבריו לקבוצה. הוא הגיע ארצה לראשונה ב-2009 לקריית טבעון מהליגה השנייה כזר היחיד של הקבוצה וסיים את העונה עם ממוצעים מרשימים של 27.7 נק', 7.3 רב' ו-2.3 חט'.

באוגוסט 2010 חתם בהפועל בהפועל ת"א כזר השני בקבוצה, שם המשיך את יכולתו הנהדרת מהעונה הקודמת שהקנתה לו את תואר "שחקן השנה" בלאומית. הוא נבחר שוב בתור שחקן השנה, ונבחר לאולסטאר הלאומית שהתקיים לראשונה. בהפועל העמיד אוסברי ממוצעים של 26.8 נק' למשחק (58.2% מ- 2נק', 41.5% מהקשת, 80.5 מהקו), 6.9 ריב' ו-1.4 חט',  ב-32 דקות משחק.

הבעלים צביקה ליבר: "אני שמח שבראיין בחר להגיע לשחק בנתניה בעונה הבאה. הוא מתאים למרקם החברתי והמקצועי שאנחנו בונים במועדון. בשבועות הקרובים נמשיך במלאכת השלמת הסגל. האוהדים הצהובים שלנו ייהנו השנה מקבוצה שמחויבת לעיר ולקהל ומשחקת כדורסל מהנה".

הדפס