שמיר יאמן את חולון, יוצג היום עם פיני גרשון

הוא מצטרף לפיני כפי שפורסם לראשונה באתר ויחתום על חוזה ארוך טווח. בינתיים הוא ידבר באירוע החגיגי (שידור ישיר באתר ב-15:00). מוטי דניאל אמור להשתלב בצוות המקצועי

רועי גלדסטון ואסף אפל  18.07.11 - 20:01
דן שמיר. חובר לפיני גרשון
דן שמיר. חובר לפיני גרשון
תחילת כתבה

מאמנה של בני השרון בעונה החולפת, דן שמיר, סיכם היום (שני) על חוזה ארוך טווח כמאמנה של הפועל חולון. על פי הסיכום, המאמן שנמצא ביחסי חברות והערכה מקצועית עם המנהל המקצועי פיני גרשון יישאר במועדון כל עוד גרשון נמצא במערכת, וההסכם שייחתם מחר יהיה לתקופה של שנתיים לפחות.

שמיר יוצג במסע"ת רשמית שתיערך מחר ב-15:00 (שידור ישיר באתר) לצידו של פיני גרשון שישתתף באירוע גם כן. המטרה הראשונה של השניים תהיה להשאיר מספר שחקנים. אחד הבולטים ברשימה הוא מורן רוט, שעדיין נמצא על הכוונת של מכבי תל אביב, אך במועדון רוצים להשאירו באולם הפחים.

הקבוצה מנהלת משא ומתן עם יוני ניר, אולם בימים האחרונים הפורוורד התרחק עקב פערים כספיים. דן גרונפלד, ששיחק בעונה האחרונה בשורות בני השרון, הוזכר כמועמד להצטרף ביחד עם המאמן דן שמיר. בינתיים גרשון ממשיך לעבוד ובמקביל לגיוס ספונסרים, עובד על בניית הסגל. מי שאמור להשתלב בצוות המקצועי הוא שחקן העבר, מוטי דניאל, ששימש בעבר כג'נרל מנג'ר הפועל ירושלים.

לנוכח עזיבתו של שמיר, רועי חגאי ששימש כעוזרו של אפי בירנבוים בראשון לציון יתמנה בקרוב באופן רשמי למאמנה של בני השרון/הרצליה.

הדפס