הרכז טוויטי קארטר חתם בשורות בני השרון

האמריקאי (בן 25, 1.80) שיתף פעולה עם ליסדיריוס דאן במכללת ביילור. קלע 15 נקודות והוסיף 5.9 אס' אשתקד. חגאי: "מדובר ברכז בעל אופי מנהיגותי"

רועי גלדסטון  27.07.11 - 21:39
קארטר. "בעל כושר מנהיגותי" (gettyimages)
קארטר. "בעל כושר מנהיגותי" (gettyimages)
תחילת כתבה

בני השרון הודיעה הערב (רביעי) על החתמתו של טוויטי קארטר לעונה הקרובה עם אופציה לשנה נוספת. קארטר (רכז, 180 בן 25) הוא בוגר מכללת ביילור שם שיחק ושיתף פעולה עם ההחתמה הראשונה של הקבוצה הקיץ לייסדריוס דאן. ביחד הם הובילו את המכללה להישג השיא שלה הגעה לרבע גמר טורניר המכללות והפסד לדיוק אשר המשיכה וזכתה באליפות.

את עונתו האחרונה בביילור סיים קארטר עם ממוצעים של 15.0 נק', 2.8 ריב' ו 5.9 אסיסטים בממוצע למשחק, כשהוא נבחר לחמישייה השלישית של אזור הביג 12, ולחמישייה הרביעית של הNCAA על ידי העיתונאים.

בסיום העונה ניסה את מזלו במחנות הדראפט וליגות הקיץ ואף זכה לקבל זימון למחנה הסופי במדיי אוקלהומה סיטי אבל נופה לפני תחילת העונה והחליט להמשיך את הניסיון שלו להגיע לNBA דרך ליגת הפיתוח של הNBA, הדי-ליג. קארטר חתם בקבוצת הבת של אוקלהומה מהדי-ליג, טולסה וב-30 משחקים במדי הקבוצה רשם ממוצעים של  11.9 נק', 1.9 ריב' ו-3.9 אסיסטים בממוצע למשחק.

משהזימון לNBA לא הגיע במהלך העונה החליט קארטר לצאת ולסיים את העונה באירופה בקבוצת וונטספליס מלטביה. קארטר עזר לוונטספילס להגיע עד לגמר הפלייאוף כשב-22 משחקים העמיד ממוצעים של 6.7 נק', ו3.1 אס' ב-19 דקות בממוצע למשחק.

מאמן הקבוצה רועי חגאי אמר: "קארטר הוא רכז מוכשר בעל אופי נהדר וכושר מנהיגות ובכך שבכל מקום שהוא נמצא הקבוצה מנצחת. מדובר ברכז חכם עם יחס אסיסטים\איבודים מצוין וקליעה טובה מאד מבחוץ. בנוסף אני מאמין שההיכרות שלו עם דאן והעובדה שהם שיחקו ביחד במשך שלוש שנים תעזור מאד לשניהם וגם לקבוצה ויקל מאד על ההשתלבות שלהם בליגה".

הדפס