מצ'באן עבר לפרטיזן בהשאלה עד סוף העונה

הפורוורד יעבור בהשאלה עד לתום העונה לאחר שהסכים לקיצוץ בשכרו ומכיוון שהסרבים שיפרו הצעתם. ייתכן שהמשא ומתן מול קית' לנגפורד יואץ

רועי גלדסטון  18.10.11 - 18:05
חוזר לסרביה. מצ'באן (אתר המנהלת)
חוזר לסרביה. מצ'באן (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

מילאן מצ'באן יחתום מחר (רביעי) על חוזה עד תום העונה בפרטיזן בלגרד. הפורוורד של מכבי תל אביב יעבור בהשאלה למועדון הסרבי, זאת לאחר שהסכים לקצץ את שכרו ומכיוון שהקבוצה מבלגרד שיפרה את הצעתה.

  • יום חמישי, 20:45, שידור ישיר באתר: ארמאני מילאנו מול מכבי ת"א

השאלתו של מילאן מצ'באן לפרטיזן תפנה מקום ושכר להביא גארד זר. מדובר בשחקן שאמור לתפוס את מקומו של ג'ורדן פארמר, אם וכאשר תסתיים השביתה ב-NBA. לא מן הנמנע שבעקבות חתימתו הצפויה של מצ'באן, יואצו המגעים עם שחקן חימקי מוסקבה אשתקד, קית' לנגפורד.

לגבי מצ'באן, במכבי העדיפו כזכור להשאילו לז'לגיריס קובנה שהייתה מוכנה לשאת את מלוא עלות שכרו, כ-650 אלף דולרים, אך סירובו של הפורוורד והרצון לשחק במולדתו הביאו להאצת המגעים וככל הנראה לסגירה.

הפרט הפיקנטי ביותר הוא שפרטיזן תפגוש את מכבי תל אביב לפחות ארבע פעמים העונה, כאשר פעמיים יהיו בליגה האדריאטית ופעמיים נוספות בשלב הבתים של היורוליג, שיצא לדרך אמש במשחק בין צסק"א לז'לגיריס. מכיוון ששיחק במדי מכבי באדריאטית, מצ'באן יוכל לשחק רק ביורוליג ובליגה המקומית. בתוך כך, ג'ורדן פראמר עדיין בספק למשחק היורוליג במילאנו. הגארד ערך אימון חלקי ובקבוצה יתאמצו להכשירו למפגש.

 

הדפס