דיווחים: ציבונה זאגרב גיששה אצל פיני גרשון

הקרואטים פיטרו את מאמנם יוסיפ ורנקוביץ'. האם ג'נרל מנג'ר חולון יחליפו?

אייל גרוסברד  25.11.11 - 18:37
תחילת כתבההאם פיני גרשון חוזר לאמן? התקשורת הקרואטית מדווחת הערב (שישי) שג'נרל מנג'ר הפועל חולון ומאמן מכבי תל אביב לשעבר קיבל פניה מציבונה זאגרב, אחרי שזו פיטרה אחר הצהריים את מאמנה יוסיפ וראנקוביץ'.

וראנקוביץ' קיבל את ההודעה בעקבות ההפסד להפועל ירושלים ביורוקאפ, הפסד שלישי ברציפות שנחלה הקבוצה אחרי שנוצחה קודם לכן בליגה האדריאטית על ידי בודצ'נוסט ועל ידי גראבלין הצרפתית במחזור הפתיחה בשלב הבתים של היורוקאפ.
 
לפי הדיווח, ציבונה כבר גיששה אצל גרשון הזוכה לתמיכה של הנהלת המועדון. עד להחלטה הסופית על זהות מאמנה הבא ידריך את הקבוצה שחקן העבר תיאו צ'יזמיץ'.

גרשון בן ה-60 אימן לאחרונה את הצהובים בין 2008-2010 וקודם לכן שימש כמאמן נבחרת בולגריה ובין 2006 ל-2008 כמאמן אולימפיאקוס היוונית. ב-2004 ו-2005 הוביל פיני את מכבי לשתי זכיות רצופות ביורוליג, ועונה אחר כך לגמר אירופי שלישי ברציפות שהסתיים בהפסד לצסק"א מוסקבה.
 
ציבונה אוחזת במאזן של 3:5 בליגה האדריאטית ומדורגת במקום השישי בטבלה, כאשר כבר ביקרה בנוקיה והפסידה למכבי תל אביב. בקבוצה, שהייתה בקיץ על סף פירוק כלכלי וניצלה עקב הזרמת כספים ממספר ספונסרים ברגע האחרון, משחקים בין היתר דאבור קוס, גוראן סוטון, בראיין צ'ייס, אנטואן בארבור, מארין רוזיץ' ודמונטה הארפר.

הדפס