פרסום ראשון: תיאו פאפאלוקאס ביקש לעזוב

אחרי שלא שותף במשך שלושה משחקים ברציפות ולמרות עזיבת ג'ורדן פארמר, הרכז היווני הביע מרמור ודרש הבהרות לגבי מעמדו במכבי ת"א. כרגע אין כוונה לשחררו. גורם בהנהלה: "זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. הוא עוד יתרום לנו"

רועי גלדסטון  28.11.11 - 12:31
תיאו פאפאלוקאס. מתוסכל (אלן שיבר)
תיאו פאפאלוקאס. מתוסכל (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

רכזה של מכבי ת"א, תיאו פאפאלוקאס, ביקש לעזוב את המועדון במוצאי שבת לאחר הניצחון מול צדוויטה זאגרב במסגרת הליגה האדריאטית, כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. הבקשה הגיעה לאחר שהיווני לא שותף גם במשחק מול הקרואטים - כלומר בפעם השלישית ברציפות. קדמו לספסול הזה המשחקים מול מילאנו במסגרת היורוליג והפועל ירושלים בליגה, במשחק בו גם ג'ורדן פארמר לא שיחק בגלל פציעה. מול שרלרואה זכה פאפאלוקאס לשבע דקות בלבד וקלע 2 נקודות.

חשוב לציין כי הבקשה הזו הגיעה לאחר שכבר נודע על סיומה הצפוי של השביתה ב-NBA ועזיבתו של ג'ורדן פארמר יחד עמה. פאפאלוקאס דרש הבהרות לגבי מעמדו ואף ביקש לעזוב אם המועדון לא זקוק לו. יש לציין כי גם היום הוא לא היה אמור להיכלל בסגל למשחק הליגה מול מכבי חיפה אולם לאחר שנודע כי פארמר יעזוב כבר מחר ולא יישאר לשלושה משחקים נוספים, היווני הוקפץ לסגל.

בהנהלת מכבי מעוניינים שפאפאלוקאס יחזור לעניינים בהקדם, כעת כשפארמר סיים את דרכו במכבי. גורם במועדון שפך אור על הנושא וציין כי נכון לעכשיו, היווני נשאר: "זו לא הפעם הראשונה שפאפאלוקאס מבקש הבהרות אחרי משחק שבו הוא לא משחק ואומר שהוא יעזוב אם הסיבות לסיפסולו לא מוצאות חן בעיניו. הוא עוד יתרום למכבי ת"א".

בתוך כך, אחיו של הגארד ומספר חברים הגיעו לביקור בישראל כדי לעודד אותו. כתוצאה מעזיבתו של ג'ורדן פארמר, מכבי ת"א מחפשת אחר רכז מחליף אך תקדיש לכך סכום נמוך יחסית וזאת מאחר שהמועדון מצוי בחריגה של כמיליון דולרים מהתקציב.

 

 

הדפס