ג'ייסון וויליאמס סיכם עם בני השרון/הרצליה

הפורוורד, ששיחק גם במכבי תל אביב, חוזר לליגת העל. המאמן עדי אזולאי: "הוא יהווה תוספת כוח משמעותית"

רועי גלדסטון  06.12.11 - 12:55
הוא חוזר. ג'ייסון וויליאמס
הוא חוזר. ג'ייסון וויליאמס
תחילת כתבה

בבני השרון/הרצליה מנסים לחזור לנוסחא שהביאה להם הצלחה לא מבוטלת בעבר, והיום (שלישי) סיכמה עם ג'ייסון וויליאמס, שישוב לקדנציה שניה במועדון. הפורוורד, ששיחק בשרון אצל אפי בירנבוים וגם שיחק תחתיו במכבי תל אביב, חוזר לליגת העל הישראלית וינסה להצעיד את הקבוצה של עדי אזולאי קדימה.

וויליאמס (28, 1.98), שצפוי להצטרף לאימונים בימים הקרובים. פתח את העונה באוסטוני מהליגה האיטלקית השנייה, שלא הצליחה לעמוד בחוזהו בשל מצוקה כלכלית ונאלצה להיפרד ממנו. לאחר שיקבל את השחרור מביפ"א יוכל וויליאמס להצטרף רשמית לבני השרון/הרצליה.

בני השרון היתה התחנה המקצוענית הראשונה של ג'ייסון וויליאמס, לה סייע לקבוצה להגיע פעמיים לפיינל פור ולגמר גביע המדינה. בעונתו הראשונה רשם 13.8 נק', 6.7 ריב' ו-2.2 אס', השניה היתה טובה אפילו יותר והוא רשם 16.5 נק', 4.7 ריב' ו-3.2 אס' בממוצע למשחק. בעונת 2008/9 הוא למכבי ת"א אבל לא שיחזר את יכולתו (3.9 נק' למשחק) ולאחר חצי עונה עשה את הדרך לעירוני נהריה, שם רשם 14.1 נק', 8.1 ריב' ו-4.1 אס'.

מאז עבר וויליאמס בליגה האיטלקית השניה, במדי ויג'וואנו, והעונה הספיק לרשום הופעה אחת בלבד במדי אוסטוני. הוא מצטרף כעת לארבעת הזרים בסגל של בני השרון/הרצליה, ואינו צפוי להחליף אחד מהם, זאת לאחר שעדי אזולאי הביע את רצונו לחזק את הסגל.

"ההחתמה של ג'ייסון היא פחות לטווח המידי ויותר הסתכלות שלנו להמשך העונה", אמר עדי אזולאי, "ג'ייסון היה זר דומיננטי בליגה ושחקן שאני אישית מאוד אוהב ומעריך. הוא מכיר את המערכת, את חלק מהשחקנים והוא בעיקר זר עם המון ניסיון שחסר לנו כרגע. הוא לא בא על חשבון אף שחקן אלא כתוספת כוח ויעזור לנו מאוד להשלים חלק מהחורים שהותירו שחקנים שעזבו או נפצעו. אשלב אותו לאט ובלי לחץ, וכשהוא יהיה בכושר משחק מלא אני בטוח שהוא יהווה תוספת משמעותית וחשובה להמשך העונה".

הדפס