נתניה: ג'רום רנדל עזב את ישראל ללא אישור

רכז הקבוצה המריא לפנות בוקר ל-NBA. במועדון פנו אל פיב"א בטענה להפרת חוזה מפני שלא הציג הסכם חתום

רועי גלדסטון  11.12.11 - 11:51
נשאר בלי אחד השחקנים הבולטים. דני פרנקו (קובי אליהו, וואלה)
נשאר בלי אחד השחקנים הבולטים. דני פרנקו (קובי אליהו, וואלה)
תחילת כתבהג'רום רנדל, אחד השחקנים הטובים בברק נתניה מפתיחת העונה, הדהים הבוקר את ראשי הקבוצה כאשר עזב את הארץ מבלי להודיע על כך מראש. "רנדל עזב לפנות בוקר את הארץ ללא קבלת אישור", כך נכתב בהודעה רשמית מטעם המועדון.

עוד נכתב בהודעה כי "על פי החוזה עם רנדל, עליו להציג הסכם או חוזה על מנת לקבל שחרור ל-NBA, אך עד עתה לא הוצג מסמך שכזה ולא הגיע פניה מסודרת למועדון. בנתניה כבר פנו לאיגוד הכדורסל, לפיב"א ולהנהלת ה-NBA בנושא הפרת החוזה של רנדל".

כזכור, רק לפני מספר ימים קבע בורר מטעם פיב"א כי ג'רמי פארגו, שחקנה לשעבר של מכבי ת"א שנקט בפעולה דומה ולא הגיע במהלך הקיץ לאימוני הקבוצה בטענה שיש לו חוזה מקבוצת NBA ברגע שתסתיים השביתה, הפר חוזה, וחייב אותו בתשלומים של כ-280 אלף דולרים למועדון.

ללא רנדל, נתניה תתמודד מול בני השרון/הרצליה ותנסה להשיג ניצחון שני העונה. אריק היקס הגיע ארה, אבל עדיין לא יערוך את הבכורה שלו בקבוצה. מדובר בשחקן בגובה 2.00 מ', בן 28, בוגר אוניברסיטת סינסינטי. הוא שיחק תחת המאמן הישראלי שרון דרוקר באוסטנד, וזכה באליפות בלגיה.

בצד השני, מאמן בני השרון הרצליה עדי אזולאי לא ישתמש עדיין בשירותיו של ג'ייסון וויליאמס, אקס בני השרון ומכבי ת"א, שחזר לקדנציה נוספת בישראל. וויליאמס מתאמן עם הקבוצה וצפוי להתחיל לשחק רק במחזור הבא זאת מאחר והשחרור הבין-לאומי שלו עדיין לא הגיע. עדי אזולאי אמר לאתר ערוץ הספורט לקראת המשחק: "עבדנו קשה, הצטרף אלינו ג'ייסון וויליאמס, אבל הוא עוד לא ישחק. הכנסו דברים חדשים, דיברנו על הדברים שצריך לשפר במהלך השבוע, נקווה שנמשיך במומנטום והיכולת מהחצי השני של השבוע שעבר".

"אנחנו צריכים להמשיך ולהראות שיפור בהגנה, להרים את האגרסיביות, וללטש את המשחק שלנו. יש הרבה דברים חדשים וזה לא הוקוס פוקוס. אני מקווה שניצחון ייתן בטחון לקבוצה, שהשחקנים יותר יאמינו בעצמם". על נתניה: "זו קבוצה טובה. אנחנו מאוד מכבדים אותם מתייחסים אליהם ברצינות ובכבוד, אבל יחד עם זאת אנחנו משחקים בבית ומאמינים ביכולת שלנו ובאיכויות של הקבוצה. ברור שזו משוכה לא קלה, נעשה כל מאמץ בשביל להכריע המשחק לטובתנו".

הדפס