בני השרון/הרצליה צירפה את אייזק רוזנפלט

הפורוורד הישראלי הגיע מהפועל לב השרון לקדנציה שניה בקבוצה. שחקן העבר, זופר אבדיה, מונה לעוזר המאמן

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.11 - 19:57
אייזק רוזפלט. חוזר לקדנציה נוספת בשרון (אתר ספסל)
אייזק רוזפלט. חוזר לקדנציה נוספת בשרון (אתר ספסל)
תחילת כתבהיום של שינויים וצירופים חדשים בבני השרון/הרצליה. הערב (שלישי) הודיעה הקבוצה על החתמתו של אייזק רוזנפלט הישראלי (2.04), ששיחק במדיה בעונת 09/10 וכן מינתה את זופר אבדיה לעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת.

בקבוצה חיפשו מתחילת העונה את השחקן הישראלי שייכנס לנעליו של בן הרייס הפצוע, ומי שצפוי למלא את החלל הוא רוזנפלט שהגיע מהפועל לב השרון. הפורוורד בן ה-26 הציג יכולת גבוהה בשנתיים האחרונות בליגה הלאומית: העונה העמיד ממוצעים של 16.3 נקודות -11.4 ריבאונדים בעשרה משחקים, ואילו בעונה שעברה כיכב במדי עירוני רמת-גן עם 17.1 נקודות ו-12.1 ריבאונדים למשחק.

בבני השרון, בה שיחק לפני יותר משנתיים רשם רק  2.8 נקודות למשחק ו-1.5 ריבאונדים ב-7 דקות לערב, כאשר בקבוצה של אלדד אקוניס יצפו לתרומה גדולה יותר ממנו העונה.

חור נוסף נסגר בצוות המקצועי, כאשר זופר אבדיה מונה לעוזרו של עדי אזולאי במקום יונתן אלון שעזב. אבדיה, שחקן העבר, הגיע לישראל מסרביה בשנות ה-90 שיחק בין השאר בהפועל תל אביב ובמכבי חיפה והשתקע בישראל. בשנים האחרונות אימן אבדיה במחלקת הנוער של בני הרצליה וכן הדריך את קבוצת הבת של המועדון בליגה הארצית.

הדפס