עודד קטש התפטר. דרוקר מועמד להחליפו

למחרת התבוסה מול הבקעה, מאמן הפועל ירושלים כינס את שחקניו ואמר: "אני לא ממשיך, דרור כהן ינהל את המשחק הבא". יו"ר הקבוצה טוען כי מדובר בצעד חד צדדי: "לא דיברתי איתו מאז אתמול". האיש שהביא את גביע יול"ב צפוי לשוב

גיא וולך  27.12.11 - 14:57
עודד קטש
עודד קטש
תחילת כתבהעודד קטש סיים היום (שלישי) את דרכו בהפועל ירושלים. מעבר לעובדה הזאת, נסיבות סיום דרכו מעורפלות מעט. קטש אסף את שחקניו באימון הצהריים והודיע להם: "אני עוזב, דרור כהן ינהל את המשחק הבא שלכם".

יושב ראש הקבוצה, דני קליין, טען במקביל כי הוא מבחינתו כלל לא שוחח עם קטש ולא התכוון לפטרו: "לא דיברתי איתו מאז המשחק מול הבקעה. לא ידעתי שהוא מתכוון לעשות את זה ובטח לא פיטרתי אותו". בכך הגיעה לסיומה קדנציה של שנה וחצי בבירה עבור המאמן בן ה-37. כעת מי שאמור להיכנס לתפקיד הוא שרון דרוקר, שזכור לטובה בבירה מאז הזכייה בגביע יול"ב ב-2004.

קטש הגיע בתרועה גדולה להפועל ירושלים אחרי הזכיה באליפות עם גלבוע/גליל אבל כבר אחרי תקופה קצרה, הקבוצה הודחה מהיורוקאפ בשלב הבתים ולאחר עונה לא מרשימה הצליחה להעפיל בסופו של דבר לפיינל פור שם נכנע קטש לעוזר המאמן שלו מהצפון, ליאור ליובין, ולא העפיל לגמר מול הצהובים.

העונה הקבוצה פתחה עם ניצחון על בני השרון אך מיד הפסידה לגליל. גם במחזור לאחר מכן היא ירדה מנוצחת מול לאשקלון. בהמשך הירושלמים הפסידו גם לחולון והקש ששבר את גב הגמל היה ההפסד המשפיל אמש 81:59 להבקעה. בזירה האירופית, הקבוצה השיגה רק שני ניצחונות מתוך שישה משחקים ואיבדה סיכוי לעלות לשלב הבא עוד לפני המחזור האחרון כשנכנעה לגרבלין הצרפתית גם במלחה וגם בחוץ. כרגע המאזן של ירושלים בליגה עומד על 6 ניצחונות מ-10 משחקים והיא רק במקום הרביעי כשרק נקודה אחת מפרידה בינה לבין המקום השביעי. כנגד כל אלו, עמד לקטש ניצחון מרשים על מכבי תל אביב בהיכל נוקיה אבל כנראה שלבד זה לא הספיק.

הדפס