דיווח: ירושלים פנתה לאנדרו וויזנייבסקי

האם הרכז האמריקני, ששיחק בעבר בשורות מכבי תל אביב, בדרך חזרה ארצה? כך טוענים בתקשורת בחו"ל

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.12 - 15:34
אנדרו וויזנייבסקי (ניר בוקסנבאום). בדרך לבירה?
אנדרו וויזנייבסקי (ניר בוקסנבאום). בדרך לבירה?
תחילת כתבה

דיווחים בחו"ל טוענים היום (שני) בתוקף כי הפועל ירושלים פנתה לגארד אנדרו וויזנייבסקי, אקס מכבי תל אביב. כזכור, וויזנייבסקי שיחק תחת דרוקר בשבתו כעוזר מאמן מכבי תל אביב לפני שתי עונות ועל פי הדיווחים, כבר נוצר קשר בין השחקן לקבוצה.

19:35: בני השרון מול הפועל ירושלים

"הבטחתי למשפחה שלי שאשאר בארצות הברית עד אחרי חג המולד, אבל אשמח לחזור לישראל ולעבוד שוב עם דרוקר וירושלים", אמר וויזנייבסקי (30, 1.91 מ'). "אני מקווה שנצליח להגיע לסיכום בימים הקרובים". באותה עונה במכבי תל אביב העמיד הרכז ממוצעים של 8.8 נקודות, 2.8 ריבאונדים ו-2.6 אסיסטים, כאשר את העונה החולפת העביר באפס פילזן לפני ששוחרר.

הערב יערוך שרון דרוקר את הופעת הבכורה שלו על הקווים מול בני השרון במטרווסט. "כל אחד היה רוצה להיות כאן. הגעתי למקום חם ואמוציונלי", אמר דרוקר לאתר ערוץ הספורט. "יש לעניין הזה מינוסים, אבל הרבה יותר פלוסים. אני מאמין בשחקנים שנמצאים כאן ואני בטוח שהם יכולים להוביל את הקבוצה למקומות טובים. אנחנו לא משחקים באירופה, ויהיה לנו את הזמן לעבוד ולהצליח בליגת העל".

"אנחנו צריכים להתאחד ולקבל ביטחון", הוסיף דרוקר, "אני לא דיקטטור, ואני בטוח שנמצא את הדרך הנכונה לעשות את זה במהירות האפשרית. מה יהיה שונה מתקופת קטש? זה יהיה לא קולגיאלי לדבר על כך, גם אני עמדתי בסיטואציה דומה בעבר וזה לא הכי נעים".

הדפס