אריק קמפבל הצטרף לנתניה

בגיל 35, הפורוורד המצוין חוזר לשתף פעולה עם דני פרנקו. צביקה ליבר: "שמח שהצלחנו למצוא מחליף לבארנס"

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.12 - 11:42
התגעגענו. אריק קמפבל
התגעגענו. אריק קמפבל
תחילת כתבה

הפורוורד הוותיק והמוערך אריק קמפבל (2.00, 35) הצטרף למכבי נתניה. קמפבל שחתם על חוזה עד תום העונה, נחת הלילה בישראל, הגיע לדירתו החדשה בנתניה ויצטרף לחבריו באימון הערב. קמפבל יחליף את כריסטיאן בארנס שנפצע בחימום שלפני משחק הניצחון באשקלון, קרע את גיד הברך, נותח וסיים את העונה.

כזכור, קמפבל היה בורג מרכזי בעונת האליפות של הפועל חולון כשרשם ממוצעים של 11.5 נקודות ו-8 כדורים חוזרים ב-26.5 דקות למשחק. באותה עונה הוביל קמפבל את הליגה באחוזים לשתי נקודות 71 אחוז. הפורוורד התחיל את הקריירה בארץ בליגה השנייה במדי קריית אתא ולאחר ארבע עונות עבר לעירוני נהריה ושיחק במשך שלוש עונות באולם בעין שרה, כשהקבוצה הצפונית הייתה בתקופת השיא שלה.  ב-2005/2006 עבר ללה מאן הצרפתית ואחרי שנתיים חזר כאמור לחולון.

אחרי האליפות עם חולון חזר קמפבל לצרפת והפעם לליון/וילרבאן, איתה גם שיחק בעונת 2009-2010 ביורוליג כשהוא רושם 5.9 נקודות ו-2.8 ריבאונדים למשחק ב-61 אחוז מהשדה. בליגה הצרפתית העמיד קמפבל ממוצעים של 6.1 נקודות ו-4.2 ריבאונדים למשחק עם אותו אחוז מהשדה. באמצע העונה שעברה החזיר אותו דני פרנקו לקדנציה שנייה בהפועל חולון אך הקשיים הכלכליים אילצו את חולון לשחררו לאורליאן מהליגה הראשונה בצרפת לאחר חמישה משחקים בלבד בהן רשם 9.5 נקודות ו-4.5 ריבאונדים ב-21 דקות למשחק.

הבעלים והיו"ר צביקה ליבר אמר: "אני שמח שהצלחנו להביא את קמפבל לארץ. הפציעות של ליאור חכמון וכריסטיאן בארנס שסיימו את העונה, הצריכו מאיתנו היערכות מחדש והשתדלנו להגיב כמה שיותר מהר עם הבאתם של צ'וברביץ וקמפבל". ביום ראשון הקרוב יתארחו פרנקו וחניכיו באולם הפחים למשחק פיקנטי לוהט במסגרת שמינית גמר גביע המדינה, מול הפועל חולון. הנהלת ברק נתניה מארגנת עבור אוהדיה הסעות וכרטיס במחיר סמלי של 20 ש"ח בלבד. במועדון ציינו לטובה את 200 האוהדים שליוו את הקבוצה למשחק החוץ באשקלון ומקווים שכמות דומה של אוהדים ילוו את הקבוצה גם במשחק הגביע החשוב מול החולונים.

הדפס