אריאל בית הלחמי מונה למאמן השרון/הרצליה

חוזר לקדנציה שניה במקום עדי אזולאי שהתפטר, והפך המאמן השלישי של הקבוצה העונה

רועי גלדסטון  06.01.12 - 11:49
חוזר לקדניה שניה. בית הלחמי
חוזר לקדניה שניה. בית הלחמי
תחילת כתבה

לבני השרון/הרצליה יש מאמן שלישי העונה. אריאל בית הלחמי מונה היום (שישי) לתפקיד והוא חוזר לקדנציה שניה בקבוצה אותה אימן בעונת 2008/9. בית הלחמי מחליף את עדי אזולאי שהתפטר במפתיע, לא הרבה אחרי שהגיע במקומו של רועי רגאי שפוטר סמוך לפתיחת העונה.

בבכורה המחודשת שלו, לבית הלחמי מחכה המפגש הקשה ביותר בליגה - מול מכבי תל אביב ביום שני באולם היובל, במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. משחק הליגה הראשון שאותו ינהל יהיה מול מכבי חיפה באולם בנשר.

בית הלחמי בן ה-46 אימן כאמור את בני השרון בעונת 2008/9, כשמונה במקומו של משה ויינקרנץ כבר אחרי שני מחזורים. את העונה סיימה בני השרון במקום השישי בליגה ועם מאזן 13:7. את הקריירה בליגת העל הוא החל בגבעת שמואל, שם אימן ארבע עונות ןב-2002/3 הוא הוביל אותה לחצי גמר הפלייאוף ולגמר הגביע. לאחר מכן אימן שלוש עונות באשקלון, עונה וחצי בנהריה, עונה בבני השרון ובשנתיים האחרונות אימן שוב את אשקלון. המאזן הכולל שלו בקריירה: 135 נצחונות מול 136 הפסדים.

בינתיים, זו לא עונה שבני השרון/הרצליה תרצה תזכור. זה התחיל עם רועי חגאי, שקיווה להצליח בעונתו הראשונה כמאמן ראשי אבל אחרי שישה הפסדים וניצחון אחד בלבד הוא כאמור פוטר. מחליפו עדי אזולאי ניצח במשחק הבכורה שלו, אבל מאז רשם ארבעה הפסדים ואמש התפטר במפתיע. בית הלחמי הוא התשובה?

החוזה של קני לאוסון הסתיים אתמול, ובני השרון/הרצליה החליטה להאריכו בחודש נוסף. כשיפוג גם החוזה החדש, המאמן הטרי בית הלחמי יחליט אם לאוסון יישאר עד סוף העונה.

הדפס