קטש מתקרב למכבי חיפה: "מתאים לחזון"

המאמן שסיים את דרכו בהפועל ירושלים לפני מספר שבועות, מחוזר על ידי בעלי הירוקים. המגעים בין הצדדים כבר החלו. גורם בקבוצה, שניצחה העונה שלושה משחקים בלבד בליגה ומחפשת מחליף לגורקה: ''עודד האיש הנכון במקום הנכון"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  18.01.12 - 16:12
חוזר לעבוד? קטש (אלן שיבר)
חוזר לעבוד? קטש (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

עודד קטש מצוי במגעים מתקדמים עם מכבי חיפה ועשוי להיות המאמן הבא של הירוקים, במקומו של מיקי גורקה. המאמן, שעזב את הפועל ירושלים לפני פחות מחודש, מחוזר לאחרונה על ידי ג'ף רוזן, שסיפר למקורביו על התרשמותו מקטש. והשניים אמורים לשוחח ביממה הקרובה על מנת לזרז הליכים ולסגור את הפרטים האחרונים בדרך למינוי.

"קטש יגיע בזמן הנכון ובמקום הנכון. עודד מתאים למועדון והמועדון מתאים לו", אמרו גורמים בחיפה לאתר ערוץ הספורט. "בעונה הבאה תהיה כאן ארנה של 5,000 מקומות וג'ף אדם בעל חזון, שמחזיק גם בקבוצה בת (מכבי הוד השרון). יש לנו ראייה לטווח ארוך ועודד מתאים לכך".

חיפה ממוקמת במקום התשיעי עם מספר נקודות זהה לבני השרון, האחרונה בטבלה, וסוחבת 7 הפסדים ברצף. לאחר ההפסד השבוע לבני השרון אמר המאמן הנוכחי מיקי גורקה: "אני יודע שמדברים עם מאמנים אחרים, אבל אני ממשיך כרגיל, אני בסך הכל רוצה שקט". גורקה דרש חיזוק אך במועדון לא נענו לאחר שרק לאחרונה קיבל את השחקן ג'רמיין סמית'.

קריירת האימון של קטש החלה ב-2004, אז לקח את המושכות בהפועל גליל עליון. אחרי שלוש שנים במועדון, כאשר בשלישית הוא מוביל את הקבוצה לחצי גמר הפיינל פור ולהפסד דרמטי למכבי ת"א של נבן ספאחיה. שבוע לאחר מכן הוא כבר מונה בצעד מפתיע למאמן מכבי, אבל הרומן המבטיח לא שרד יותר מדי, וב-1 בינואר, לאחר תבוסה קשה לעירוני ר"ג, קטש התפטר.

בעונת 2007/08 חזר קטש לגליל והשאיר אותה בליגה. את ההישג הכי גדול שלו על הקווים הוא רשם במאי 2010 אז זכה באליפות אחרי ניצחון בגמר הפיינל פור בהיכל נוקיה על מכבי - 77:90. מספר שבועות לאחר מכן חתם בהפועל ירושלים, אבל נכשל שם טוטאלית. הוא שרד בבירה שנה וחצי, כאשר הודח פעמיים מאירופה ומגביע המדינה בשלבים מוקדמים. ב-27 בדצמבר סיים קטש את דרכו אצל האדומים, יום לאחר תבוסה למ.כ. הבקעה.

הדפס