ג'רביס ורנאדו צפוי לעזוב את הפועל ירושלים

הסנטר, השחקן עם המשכורת הגבוהה במועדון, ביקש להשתחרר. ג'ון תומאס אמור להמשיך בשורות האדומים

רועי גלדסטון  23.01.12 - 22:27
תחילת כתבה

סנטר הפועל ירושלים ג'רביס ורנאדו, שהגיע בקול תרועה רמה לעיר הבירה כמלך החסימות בליגת המכללות וחתום על השכר הכי גבוה העונה במועדון (250 אלף דולרים בעונה), ביקש להשתחרר מחוזהו וצפוי לעזוב את האדומים.

הסנטר ביקש עוד לפני משחק הליגה מול עירוני אשקלון לעזוב, ועשה זאת גם לאחר ההפסד 83:74 לחבורה של אריק אלפסי. גורם בקבוצה אמר לאתר ערוץ הספורט: "אם יש שחקן שרוצה לעזוב, לא נחזיק אותו בכוח. אם הוא מבקש להשתחרר, אז בבקשה".

כזכור, בהפועל ירושלים כבר קיבלו החלטה עקרונית לשחרר את הסנטר ג'ון תומאס שהובא כחיזוק לטובת המשימה האירופאית שהסתיימה מוקדם מהצפוי. האמריקני הוותיק היה אמור להשתחרר בתום חוזהו, כאשר מדובר בחוזה זמני שמסתיים עוד 3 שבועות.

כעת בבירה יכולים להיות מרוצים שהמתינו ולא חתכו את תומאס מיידית, מאחר שבעקבות בקשת ורנאדו והצפי שאכן יעזוב על פי בקשתו, תומאס צפוי להישאר על משבצת הסנטר הזר. בקו הקדמי של שרון דרוקר אפשר למצוא גם את אורי קוקיה ואלישי כדיר. אגב, במשחק האחרון מול אשקלון ורנאדו, המתנשא לגובה 2.06 מ' ומשחק לרוב בצבע, לא לקח אפילו כדור חוזר אחד ב-17 דקות על הפרקט וקלע רק 5 נקודות.

הפועל ירושלים תצא ב-10 בפברואר למחנה אימונים ברודוס, במהלכו תקיים הקבוצה משחק אימון מול קולוסוס המקומית. ביום רביעי הבא תשתתף ירושלים במשחק ראווה מול נבחרת חיל האוויר, בהשתתפות מפקד החיל.

הדפס