רמי הדר מונה למאמנה של מכבי חיפה

אחרי שהמו"מ מול קטש לא הבשיל, רוזן מינה את מאמן הוד השרון, שאמר: "אני נרגש. אוביל את הקבוצה הזו קדימה ולסיום עונה חזק". הבעלים: "מחכה כבר לראות אותו על הקווים"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  26.01.12 - 16:58
יש מאמן. רוזן (ניר בוקסנבאום)
יש מאמן. רוזן (ניר בוקסנבאום)
פרסום ראשון
תחילת כתבהשישה ימים אחרי שמיקי גורקה סיים את דרכו במועדון, מכבי חיפה מצאה מאמן חדש. רמי הדר, מאמנה של מכבי הוד השרון מהליגה הלאומית (קבוצת הבת של חיפה), מונה למאמן הירוקים עד תום העונה הנוכחית.

הבעלים ג'ף רוזן רצה למנות תחילה את עודד קטש שעזב את הפועל ירושלים, אבל המשא ומתן לא הגיע לכדי מיצוי בעקבות מחלוקות כספיות ומחלוקות לגבי אורך החוזה. קטש רצה חוזה לעונה וחצי, בעוד רוזן רצה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת.

‫‫"אני נרגש מן ההזדמנות שקיבלתי כמאמן ראשי",  אמר הדר לאחר המינוי, "הצבתי לי למטרה לאמן קבוצה ברמה הגבוהה וזה כבוד בשבילי לאמן במועדון גדול כזה. אני רוצה להודות לג'ף רוזן ולסגן היו"ר ארנון שירן על האמון בי. אנחנו יודעים שעלינו לעבוד באופן מיידי ואני נכון ומוכן להוביל את הקבוצה הזו לסיום חזק."‬‬

‫‫"אנו מצפים כבר לראות את רמי הדר בתפקיד מאמן מכבי חיפה," אמר הבעלים ג'ף רוזן,  הוא מאמן בעל משמעת וזכה למוניטין ולהישגים בליגה הלאומית. יש לו ניסיון  גם בליגת העל".‬‬

סגן יושב ראש הקבוצה ארנון שירן הגיב על מינויו של הדר ואמר לאתר ערוץ הספורט: "מאוד רצינו את עודד קטש בקבוצה, אבל היו מחלוקת שלא ניתנות לגישור על אורך החוזה שלו. רמי הדר הוא אולי אנונימי עבור התקשורת אבל עבורנו ממש לא. הוא מתאים כמו כפפה ליד עבור מכבי חיפה מכירים אותו מצויין כי הוא מאמן את קבוצת הבת שלנו. אנחנו בטוחים שהוא יכול להוציא אותנו מהמקום אליו הגענו למקום בו אנחנו צריכים להיות".

עוזר המאמן עופר רחימי שניהל את המשחק מול גלבוע/גליל יישאר בתפקידו, לצידו של הדר. בשלב זה עדיין לא ידוע אם המאמן יבצע שינויים בסגל. בכל מקרה לחיפה מותר להחליף רק עוד זר אחד אחרי שכבר החליפה שלושה העונה.

מכבי חיפה מדורגת במקום התשיעי בטבלה, כאשר במאזנה 3 ניצחונות בלבד ו-10 הפסדים. המבחן הראשון של רמי הדר על הקווים יהיה ביום ראשון הקרוב, אז יארחו הירוקים את עירוני אשקלון של אריק אלפסי.יש לזכור כי העונה הוקפאו הירידות מליגת לוטו, כך שבחיפה לא מודאגים מהמצב בתחתית אלא דווקא מהמרחק הרב מהצמרת.

הדפס