שון ג'יימס סובל מפריצת דיסק, ייעדר כחודש

אם לא די בצרות על הפרקט, במכבי ת"א ייאלצו להסתדר בתקופה הקרובה ללא הסנטר. השחקן עבר בדיקת MRI שקבעה כי הפציעה חמורה משחשבו. במכבי קיבלו את התוצאות בתדהמה ומודאגים מאד גם לאור העובדה שסופו פצוע בברכו

רועי גלדסטון  07.02.12 - 09:33
תחילת כתבה

הצרות של מכבי תל אביב לא נגמרות. אם לא די ביכולת הדלה על הפרקט במשחקים האחרונים, היום (שלישי) נודע כי סגנית אלופת אירופה תיאלץ להסתדר לתקופה של בין חודש לחודשיים ללא שון ג'יימס. בעקבות הכאבים העזים בגבו, עבר הסנטר בדיקת MRI שאיבחנה כי הוא סובל מפריצת דיסק.

  • חמישי, 20:50, שידור ישיר כאן באתר: מכבי תל אביב בקרב קריטי מול קאנטו

דיויד בלאט התייחס למכה ואמר: "זו לא פציעה פשוטה, אבל עם טיפול טוב ושיקום יעיל אני מקווה שתקופת ההחלמה שלו תהיה קצרה ככל האפשר. אנחנו בהחלט זקוקים לשון בסגל, ונחכה בסבלנות שיחלים וישוב לתרום לנו כפי שהוא יודע".

ג'יימס ספג מכה בגבו לפני כשבוע וחצי מול שירוקי במסגרת הליגה האדריאטית ומאז התלונן על כאבים חזקים שהקרינו עד לרגליים. בקבוצה חשבו תחילה שמדובר במתיחה בלבד וקיבלו בתדהמה את תוצאות בדיקת ה-MRI.

החשש הגדול אצל הצהובים נובע מכך שגם מצבו של סופוקליס שחורציאניטיס לא מזהיר. הסנטר היווני סובל מכאבים בברכו כבר תקופה ארוכה ולא ממש מצליח להזכיר את יכולתו מהעונה שעברה, וכעת הסנטר המחליף לא יוכל לעזור מתחת לצבע. 

טווח ההחלמה של ג'יימס תלוי בהליך השיקום, אותו כבר החל הסנטר, ובמכבי תל אביב מקווים שג'יימס יוכל לחזור לשחק בתקופת זמן מינימלית. בכל מקרה, הוא לא יהיה יעמוד לרשות דייויד בלאט למשחק הגורלי מול קאנטו ביום חמישי (שידור ישיר באתר ערוץ הספורט) במסגרת הטופ 16 של היורוליג.

הדפס