נתניה החתימה את הפורוורד וורן קרטר

האמריקאי (2.06), ששיחק בעבר בגליל, יהיה הזר ה-5 של פרנקו. הבעלים: "מדובר בשחקן אתלטי שיעזור לנו"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  01.03.12 - 10:04
מכיר כבר את הליגה, קרטר (gettyimages)
מכיר כבר את הליגה, קרטר (gettyimages)
תחילת כתבה

ברק נתניה החתימה הלילה את הפורוורד האמריקאי, וורן קארטר (בן 26, 2.06) עד לסיום העונה. קרטר ששיחק בעבר בגלבוע גליל, יצטרף ויחזק את הקו הקידמי של הצהובים. השחקן כבר היה סגור בבקעה בעבר אבל העסקה התפוצצה.

האמריקאי יהיה הזר החמישי של הקבוצה אחרי שהחתימה לפני חודשיים את אריק קמפבל. המשמעות היא שדני פרנקו יצטרך לבחור ארבעה לפני כל משחק כשאחד מהם לא יישחק. קרטר הוא בוגר מכללת אילינוי בארה"ב, משם הגיע גם בראיין רנדל, שם שיחק ארבע עונות (2003-2007) כפאוור פורוורד.

נתניה סבלה בתחילת העונה מחוסר מזל וממכת פציעות קשה של שניים מהשחקנים הבולטים בסגל. לאורך כל העונה, ניסו הנהלת המועדון והצוות המקצועי להגיב לשינויים הרבים שנכפו על סגל הקבוצה. הרכז, ג'רום רנדל, עזב לטובת ניסיון קצר ב – NBA. הפורוורד, ליאור חכמון, קרע את הצולבת במשחק החוץ מול בני השרון. הזר המצויין, כריסטיאן בארנס, נפצע בחימום משחק החוץ באשקלון, קרע את גיד הברך וסיים גם הוא את העונה. השניים עוברים כעת הליך של שיקום והחלמה.

הבעלים והיו"ר, צביקה ליבר: "למרות שאנו לקראת סוף העונה ואין ירידות, החלטנו לחזק את הקבוצה וצירפנו הלילה את וורן קרטר לסגל. התחלנו את השנה עם תכניות ושאיפות אך לצערי הרב, הפציעות של ליאור וכריסטיאן שיבשו לנו התכניות והצוות המקצועי נדרש לשנות ולתקן תוך כדי תנועה. קרטר כבר שיחק בישראל והוא מכיר את הליגה. מדובר בשחקן אתלטי וחזק שיתרום לנו מאוד ".

הדפס