ריצ'רד הנדריקס צפוי לסכם לשנתיים נוספות

הפורוורד, שמבוקש גם בקבוצות הבכירות ביבשת, יזכה לשדרוג של 60 אחוזים בשכרו בעקבות התקדמות משמעותית במשא ומתן מול האלופה. גורמים במועדון וסוכניו של השחקן מעריכים: המו"מ ייסגר עוד לפני תום הסדרה מול פנתינאייקוס

רועי גלדסטון  18.03.12 - 11:08
תחילת כתבה

פרסום ראשון. ריצ'ארד הנדריקס, אחד השחקנים החשובים בסגל של דייויד בלאט, צפוי להאריך את חוזהו במכבי תל אביב בשלוש שנים נוספות, כך נודע היום (ראשון) לאתר ערוץ הספורט. בימים האחרונים חלה האצה משמעותית במשא ומתן עם הפורוורד וכבר בימים הקרובים צפוי השחקן לחתום לשנתיים עם אופצייה לשנה שלישית עם שדרוג משמעותי של 60 אחוזים בשכרו.

גורמים במכבי ת"א אמרו לאתר ערוץ הספורט בנושא: "יש כבר הבנות עם הנדריקס", בעוד נציגו של השחקן סיפרו כי אכן ישנה התקדמות משמעותית מאוד, אבל הוסיפו כי עדיין ישנם מספר פרטים שצריכים להיסגר:  "יש התקדמות בימים האחרונים, אך נותרו מספר סעיפים מהותיים שיש ללבן, ורק לאחר מכן ניתן יהיה להגיע לסיכום".

שני הצדדים ציינו בפני אתר ערוץ הספורט כי המגמה היא לסיים את המו"מ עוד לפני תום הסדרה מול פאנאתינייקוס, ואף לקראת סוף השבוע הקרוב. כזכור, הנדריקס מחזיק בהצעות מריאל מדריד וקאחה לבוראל ויטוריה, כאשר גם צסק"א מוסקבה הביעה עניין רציני מאוד בשחקן שעשה העונה פריצה משמעותית.

במהלך הטופ 16 העמיד הנדריקס ממוצעים מרשימים של 13 נקודות, ו-8 ריבאונדים ב-27 דקות של משחק, והיה מהדומיננטיים בשורות הצהובים.

לגבי סופו, במכבי ימתינו לסיום העונה כדי לקבל החלטה. הסנטר היווני מראה שיפור ניכר ביכולת בתקופה האחרונה, אבל במועדון ישנה דאגה לאור פציעתו הממושכת בברך ולכן עדיין לא קיבלו החלטה סופית בעניינו.

הדפס