אשדוד הודיעה: לא נשחק ביורוקאפ העונה

במנהלת הליגה מקווים כי היורוליג תעניק את הכרטיס לקבוצה ישראלית אחרת, על אף שביכולתה להכניס כל קבוצה באירופה

אסף אקרמן
אסף אקרמן  18.06.12 - 16:46
תחילת כתבה

מכבי אשדוד הודיעה היום (שני) להנהלת היורוליג כי לא תיקח חלק במפעל היורוקאפ בעונה הקרובה. סגנית האלופה הישראלית, שהשיגה כרטיס אוטומטית למשחקים, היתה צריכה להחליט עד היום ובחרה לוותר על השתתפותה.

מהיורוליג מסרו עוד קודם לכן למנהלת ליגת לוטו כי במידה שאשדוד לא תשחק ביורוקאפ, הכרטיס החופשי למפעל חוזר ליורוליג והיא יכולה לתת אותו לכל קבוצה שתחפוץ ולאו דווקא לישראלית אחרת.
במנהלת מתכוונים לעשות את כל המאמצים כדי שהכרטיס החופשי יחזור לישראל ויונח בידיה של אחת מקבוצות הליגה.

בארץ קיימים שני אולמות בלבד שקיבלו אישור לארח משחקים ביורוקאפ - היכל נוקיה בתל אביב ואולם מלחה בירושלים. המנהלת פנתה ליורוקאפ כדי לאשר גם את האולם המחודש ברוממה שבחיפה, וכן את בית מכבי בראשון לציון, זאת על מנת לאפשר לקבוצות נוספות לארח משחקי יורוקאפ בעתיד.

המנהלת תנסה לפעול למען הורדת כמות הצופים המינימלית המינימלית שדרושה כדי לאשר אולם ליורוקאפ, ותקווה לקבוע את הרף על 2,000 צופים, כך שגם האולם בגן נר ואולמות נוספים בישראל יוכלו לארח משחקים במפעל.

מאוחר יותר היום התפטרו מתפקידם יושב ראש הקבוצה עו"ד יצחק גבאי ומנכ'"ל העמותה ניסים דוק. בהודעה שפירסמו הקבוצה נאמר: "חברי הנהלת הקבוצה מודים להם על תרומתם להצלחת הקבוצה ולהישגיה ומאחלים להם הצלחה בהמשך דרכם. הנהלת מכבי אשדוד נערכה בהתאם ושוקדת בימים אלו במרץ על הכנת המועדון לעונת המשחקים הקרובה וכבר בימים הקרובים תעדכן על מהלכיה.

הדפס