עודד קטש סגר לשנתיים כמאמן הפועל אילת

החתמת המאמן תלויה בהצטרפות של הבעלים החדשים, דורון הרציקוביץ' ומוטי אמסלם שעזבו את מ.כ הבקעה. אילת אמורה לתפוס את מקומה של הבקעה בליגת העל

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.12 - 15:05
תחילת כתבה

עודד קטש סגר לשנתיים הקרובות כמאמן הפועל אילת, שעשויה לשחק בעונה הבאה בליגת העל במקומה של מ.כ הבקעה, שעלולה לאבד את מקומה בשל בעיות כלכליות.

הגעתו של קטש לקבוצה הכי דרומית בישראל תלויה כמובן בסיכום הסופי של דורון הרציקוביץ' ומוטי אמסלם לקבוצה. הבעלים העוזבים של מ.כ הבקעה הביעו עניין רב בלקיחת חסות על הפועל אילת ואם המהלך ייצא לפועל כמתוכנן, קטש שסיכם את תנאיו יהיה ההחתמה הראשונה.

מנהלת ליגת לוטו כבר הבהירה כי לא תתנגד להעלאתה של הפועל אילת לליגה הבכירה על חשבונה של מ.כ הבקעה, שכן למוטי אמסלם יש זכות שמורה מהיותו בעלי הבקעה עד העונה החולפת. כמו כן, אילת היא עיר אטרקטיבית והקבוצה המקומית תתקום לפריסת הכדורסל לפריפריה.

עודד קטש החל את קריירת האימון שלו בגליל עליון, שם בילה 3 שנים. מהצפון הוא עבר לעבוד במשרה המבוקשת ביותר בכדורסל הישראלי - מאמן מכבי ת"א. אולם אחרי פחות מעונה הוא עזב בעקבות כמה הפסדים לא נעימים, וחזר לגליל. את העונה החולפת קטש פתח בהפועל ירושלים אולם עזב את מלחה אחרי מספר חודשים והוחלף על ידי שרון דרוקר.

הדפס