אריאל בית הלחמי ימשיך בבני הרצליה

הקבוצה מהשרון תחזור לשם המקורי. האופציה על טוויטי קארטר תמומש, בן רייס ואייזיק רונזפלד האריכו חוזיהם

רועי גלדסטון  21.07.12 - 21:49
בית הלחמי. נשאר במועדון (ניר בוסקנבאום)
בית הלחמי. נשאר במועדון (ניר בוסקנבאום)
תחילת כתבהבני הרצליה הודיעה הערב (שבת) על פתיחת ההכנות לעונה הקרובה ועל הסגל המתגבש. לאחר שכל המאמצים להחזיר את רעננה בחזרה לאיחוד לא צלחו, תחזור הקבוצה השנה לשמה המקורי בני הרצליה.

כמהלך ראשון החליטו בקבוצה להאריך את חוזהו של מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי לעונה נוספת. בית הלחמי הגיע לקבוצה במהלך העונה החולפת ובהנהלת הקבוצה מעריכים אותו ומאמינים שיוכל להחזיר את הקבוצה חזרה לצמרת.

בנוסף להחתמת המאמן, הודיעה הקבוצה שהיא האריכה גם את חוזיהם של בן רייס ואייזיק רוזנפלד לעונה הבאה. רייס ורוזנפלד מצטרפים לשחקני הבית גיא לביא ורועי איילון שחתומים בקבוצה על חוזים ארוכי טווח.

הקבוצה גם החליטה לממש את האופציה בחוזהו של טוויטי קארטר, שהיה מהרכזים הטובים בליגה בשנה האחרונה והעמיד ממוצעים של 20 נקודות ו-7 אסיסטים למשחק. קארטר מחזיק במספר הצעות כספיות גבוהות מקבוצות באירופה ובתקופה הקרובה תקבל הנהלת הקבוצה החלטה האם לאפשר לו להשתחרר בתמורה לפיצוי כספי או להשאירו בקבוצה.

אלדד אקוניס, יו"ר בני הרצליה, סיפר על תוכניות הקבוצה לעונה הקרובה: "אין בכוונתנו לחזור על העונה החולפת ואנחנו מכוונים חזרה לצמרת. כצעד ראשון החלטנו להמשיך עם המאמן אריאל בית הלחמי שעשה עבודה טובה מאז שהגיע אלינו בשנה שעברה. אנו ממשיכים עם חלק מרכזי מסגל השחקנים הישראלים שלנו. אליהם אנחנו נעשה מאמץ לצרף ישראלי מוביל נוסף ולהרכיב צוות ישראלי טוב מאד שמורכב משילוב של שחקני בית. במידה ונצליח להחתים בקבוצה עוד ישראלי מוביל וזרים טובים, כמו שידענו להביא בעבר בהצלחה, נוכל לחזור ולהיאבק בצמרת הליגה ולהתמודד בהצלחה כנגד כל קבוצה".

הדפס