מכבי חיפה צירפה את פט קלאת'ס

הפורוורד היווני-אמריקני, ששיחק אשתקד בפנאתינייקוס, מגיע לישראל. המאמן גרינברג: הוא מוכשר, מנוסה ומגוון

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.12 - 09:36
רכש מרשים. גרינברג (GETTYIMAGES)
רכש מרשים. גרינברג (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהמכבי חיפה הודיעה היום (רביעי) כי סיכמה עם הסווינגמן היווני-אמריקאי פט קלאת'ס, שיחתום לעונה אחת. קלאת'ס (26, 2.08 מ') שיחק בעונה שעברה במדי פנאתינייקוס וב-11 משחקי ליגה העמיד ממוצעים של 6 נקודות, 2.5 ריבאונדים ואחוזי קליעה של 37.5 מחוץ לקשת ו-75 מהקו.

הסווינגמן הבריק בעונת 2010-11 במדי קולוסוס רודוס מהליגה היוונית הבכירה, כאשר רשם ממוצעים של 14.3 נקודות (דורג חמישי בליגה) הכוללים 33.6% מחוץ לקשת, 8.1 ריבאונדים (דורג רביעי בליגה), 1.9 אסיסטים ו-1.3 חטיפות, ב-28 משחקים. כמו כן, היה מועמד קלאת'ס לאול-סטאר היווני, והוזכר בין מצטייני העונה.

"לפט קלאת’ס יש כישורי הגנה יוצאים מן הכלל לשחקן בגובהו", אמר מאמן מכבי חיפה בראד גרינברג. "יש לו יכולות כדרור המאפיינות גארד והוא מצטיין במשחק מעבר. יכולות הקליעה שלו מגוונות. הוא יכול להצטיין במשחק ההגנה בשל אורכו ואינטליגנציית המשחק שלו. פט מוכשר, מנוסה ומגוון, ויכול לשחק במספר עמדות בשני צידי המגרש".

"אנו נרגשים על הצטרפותו של פט קלאת’ס למכבי חיפה", אמר בעלי הקבוצה ג'ף רוזן. "התרשמנו מהניסיון האירופאי של פט והמיסמאצ'ים שנוצרים עקב מימדיו ומשחקו המגוון".

הדפס