גם הוא הלך: ג'וש קרטר סגר אצל ספרטק סנט פטרסבורג

אחרי שמכבי אשדוד נפרדה מג'וש דאנקן, טפירו וטיוס, גם הגארד האמריקאי הנהדר עוזב את הסגל של ברקוביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.12 - 15:05
ג'וש קרטר. להתראות ברוסיה
ג'וש קרטר. להתראות ברוסיה
תחילת כתבהמכבי אשדוד, סגנית אלופת ישראל, ממשיכה להתפרק מנכסיה. השחקנים אשר הובילו אותה למעמד המכובד של גמר הפיינל פור בו הפסידה למכבי תל אביב, כבר נפרדה מציריה המרכזיים: מאיר טפירו, ג'וש דאנקן ואלכס טיוס. היום (רביעי) נודע שהכוכב הרביעי של עופר ברקוביץ' צפוי לנטוש גם הוא, ג'וש קרטר. 

על פי דיווחים באירופה, הגארד האמריקאי הנהדר, בלי שום ספק מהטובים בליגת לוטו אשתקד, סיכם את תנאיו בספרטק סנט פטרסבורג הרוסית ואמור לקבל תפקיד חשוב ברוטציה של הקבוצה בשורותיה שיחק גם יותם הלפרין.

אז עד כמה חשוב היה קרטר עבור אשדוד בעונה הקודמת? ב-24 הופעותיו בליגה הוא העמיד ממוצע של 17.1 נקודות ב-61% ל-2 נקודות. בנוסף, קרטר הוריד 2.8 ריבאונדים, חילק 1.7 אסיסטים והעמיד בסך הכל 18.3 ממוצע של נקודות מדד.

בכל אופן, לא הכל שחור אצל הקבוצה מהדרום. אחרי שטפירו ודאנקן עזבו כידוע להפועל ירושלים, משה מזרחי עשה את הדרך ההפוכה רק לפני יומיים והפך לרכש הראשון של ברקוביץ'. עבור הפורוורד בן ה-32 מדובר בתחנה העשירית בקריירה אחרי שהספיק לעבור בהפועל חולון, הפועל ירושלים, גליל עליון, מאריופול האוקראינית, עירוני אשקלון, בני השרון, ראסינג פאריז, מכבי חיפה ושוב בירושלים.

הדפס