הפורוורד לורנס היל חתם בהפועל חולון

השחקן בן ה-25 שיחק בעונה החולפת בליגת הפיתוח של ה-NBA ורשם ממוצעים של 13 נקודות ו-7.3 ריבאונדים. גם הגארד היהודי זאק רוזן סיכם את תנאיו במועדון

רועי גלדסטון ואסף אקרמן  02.08.12 - 11:37
ישדרג את חולון. היל
ישדרג את חולון. היל
תחילת כתבה

להפועל חולון יש זר ראשון לעונה הקרובה. הקבוצ החתימה היום (חמישי) את לורנס היל (25, 2.04 מ'), בוגר מכללת סטנפורד שם שיתף פעולה עם דן גרונפלד.

היל שיחק בעונה החולפת בליגת הפיתוח בארה"ב ורשם ממוצעים של 13 נקודות (41 אחוזים מהשלוש), 7.3 ריבאונדים ו-2 חסימות למשחק. מדובר בשחקן שיכול לשחק בעמדות 4 ו-5, בעל מוטות ידיים ארוכות במיוחד עם מגוון יכולות הגנתיות והתקפיות. הצוות המקצועי של חולון ראה בו מועמד מתאים לסגנון המשחק הלוחם והאטרקטיבי שנבנה לקראת העונה הקרובה.

אחרי מכללת סטנפורד, היל ניסה את מזלו ב-NBA וגם השתייך לסקרמנטו קינגס, אבל רוב את דקות המשחק שלו הוא קיבל מחוץ לארה"ב, כאשר בין היתר שיחק בהאלק רוחוס ממקסיקו וגויאנג הקוריאנית. בעונה החולפת הוא שיחק כאמור בליגת הפיתוח, שם לבש את מדי טקסס.

מלבד היל נראה שחולון בדרך לחיזוק נוסף, כאשר הפויינט גארד היהודי זאק רוזן סיכם את תנאיו. הרכז בן ה-22 סיים לאחרונה את ליגת הקיץ בפילדלפיה שם שיחק 5 משחקים, אך לאחר שהבין כי לא ייקבל חוזה מובטח ב-NBA החליט להגיע לישראל. מתוקף היותו יהודי, רוזן מחזיק כמובן בדרכון ישראלי ולא ייחשב כזר. העונה הוא שיחק בליגת המכללות בארה"ב במדיה של אוניברסיטת פנסילבניה.

הדפס