בני הרצליה החתימה את בן אלטיט

הסנטר הצעיר (18), מהמובילים בנבחרת העתודה בקיץ, סגר לעונה. היו"ר אקוניס: "הוא בעל פוטנציאל גדול מאוד"

רועי גלדסטון  06.08.12 - 14:50
בית הלחמי. מסע הרכש נמשך (ניר בוקסנבאום)
בית הלחמי. מסע הרכש נמשך (ניר בוקסנבאום)
תחילת כתבה

בני הרצליה ממשיכה במסע הרכש. הקבוצה הודיעה היום (שני) על החתמתו של בן אלטיט (בן 20, 2.08 מטר) לעונה. אלטיט נחשב לאחד הגבוהים המוכשרים לגילו בארץ והיה מהשחקנים הבולטים של נבחרת העתודה שחזרה לדרג א' בקיץ.

בקיץ שעבר, עם סיום גיל נוער, החליט אלטיט לצאת למכללת בראיינט הקטנה. כבר בעונתו הראשונה הפך הסנטר הצעיר לחלק משמעותי ברוטציה וסיים את העונה עם ממוצעים של 5.0 נק', 2.6 ריב', ו-1.2 חסימות ב-19.6 דקות בממוצע.

את השיפור במשחקו של אלטיט הרגישו גם בנבחרת העתודה. הוא אמנם החל כגבוה השלישי ברוטציה של דרוקר, אבל ככל שהלכה והתקדמה האליפות הוא הלך ותפס את מקומו ברוטציה כאחד מהגבוהים המובילים וסיים עם ממוצעים של 7.2 נק', 3.8 ריב' ב-17.3 דקות בממוצע.

"אני שמח מאד על ההחתמה של אלטיט, תושב הרצליה שמחובר לקהילה יחד עם כל משפחתו", אמר היו"ר אלדד אקוניס. "ממה שיצא לי לראות גם במכללת בראיינט גם בנבחרת העתודה הקיץ מדובר בשחקן גבוה מאד מוכשר עם פוטנציאל להיות מהגבוהים המובילים בארץ בעתיד. אני חושב שבסיטואציה מסוימת ואם יעבוד קשה ויוכיח את עצמו הוא יכול להיות שחקן תורם כבר העונה ולקבל דקות משחק ואני מקווה שזה גם מה שיקרה".

בנוסף, הודיעה הקבוצה גם על מינויו של גיא קפלן לעוזר המאמן השני והאחראי על הסקאוטינג. קפלן, שנכנס לתפקידו כבר בסיום השנה שעברה, ימשיך במועדון ויצטרף לצוות המקצועי ברשותו של אריאל בית הלחמי ותומר שטיינהאור.

הדפס