הפורוורד פרנק האסל סיכם בהפועל חולון

השחקן בן ה-23, בוגר מכללת אולד דומיניון, נבחן בעבר בספרס. הוא הזר השני שמגיע בקיץ לקבוצה של שמיר

רועי גלדסטון  09.08.12 - 14:18
האסל, הזר השני של חולון
האסל, הזר השני של חולון
תחילת כתבה

הפועל חולון ממשיכה בבניית הסגל שלה לקראת העונה הקרובה והודיעה היום (חמישי) על הסיכום אליו הגיעה עם פרנק האסל, פורוורד אמריקני בוגר מכללת אולד דומיניון. האסל (בן 23, 203 ס"מ) הינו פורוורד בעל יכולות מגוונות, כאשר את הפריצה הגדולה שלו רשם בעונתו האחרונה במכללה, עונה אותה סיים עם ממוצעים של 15.1 נקודות ו-9.4 ריבאונדים למשחק.

לאחר סיום התקופה במכללה הצטרף למחנה טרום העונה בפורטסמות', מחנה אותו סיים כמלך הריבאונדים, אך השביתה ב-NBA אילצה אותו לנדוד לקבוצת קיריזימי מהליגה הראשונה בטורקיה. כשהסתיימה השביתה ניסה את מזלו בסן אנטוניו ספרס, אך כשלא זכה לחוזה מובטח עבר לשחק בקבוצת קנטון מליגת הפיתוח בארצות הברית, שם רשם ממוצעים של 10.2 נקודות ו-7 ריבאונדים למשחק.

האסל הוא הזר השני שחותם בפגרה הנוכחית בקבוצה של דן שמיר אחרי לורנס היל. את הקבוצה עזבו בקיץ למעשה כל שחקני המפתח מהעונה שעברה - מורן רוט, טזמין מיצ'ל, רון לואיס ובראיינט דאנסטון - מה שמאלץ את שמיר ופיני גרשון לבנות סגל כמעט מאפס. מי שצפה בהאסל בארצות הברית הוא עוזר המאמן אלעד חסין, שגם שוחח עם השחקן. חסין כזכור אחראי על הבאתו של סילבן לנדסברג למכבי חיפה לפני מספר שנים.

בעניין אחר, הפועל חולון הודיעה על הצטרפותה של רשת מזון "יינות ביתן" למערך נותני החסות של הקבוצה. החברה ביקשה לשים דגש על שיתופי פעולה עם אוהדי הקבוצה בפעילות למען הקהילה, כמו גם בשיתופי פעולה עסקיים.

הדפס