פרסום ראשון: רביב לימונד סיכם את תנאיו בהפועל י-ם

הגארד חוזר לקדנציה שניה במועדון עימו זכה בגביע יול"ב בשנת 2004. החוזה עוד צריך לעבור את אישור הדירקטוריון

רועי גלדסטון  24.08.12 - 14:03
חוזר למלחה. רביב לימונד (אלן שיבר)
חוזר למלחה. רביב לימונד (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבהרביב לימונד, אחד השחקנים הבולטים של הנבחרת בקמפיין הבינוני שלה במוקדמות אליפות אירופה, חוזר למלחה. הגארד סיכם היום (שישי) את תנאיו לעונה הקרובה בהפועל ירושלים. עבור לימונד מדובר בקדנציה שניה במועדון הירושלמי.

לימונד סיכם גם על אופציה לעונה נוספת, כאשר יש להדגיש כי למרות שמרבית התנאים כבר הוסדרו, החוזה צריך לקבל את האישור של דירקטוריון הפועל ירושלים אשר ידון בנושא לימונד בשבוע הבא.

כאמור, עבור לימונד בן ה-28 מדובר בסגירת מעגל שכן הוא הצטרף להפועל ירושלים כשחקן צעיר בעונת 2003/04 ונכלל בסגל שזכה אז בגביע יול"ב יחד עם דורון שפר, טונג'י אוואג'ובי, וויל סולומון וקלי מקארתי. בהמשך נדד לימונד לשנתיים טובות בעירוני נהריה, כאשר בתווך הוא שיחק בלה-מאן הצרפתית. אחרי שלא הצליח להשתלב במכבי ת"א בעונת 09/10, עבר הגארד הישראלי למנורקה הספרדית ובשנה שעברה שיחק בעירוני אשקלון.

לימונד יהפוך לרכש החמישי של הפועל ירושלים בקיץ הנוכחי, כאשר קדמו לו קרייג סמית', ג'וש דאנקן, קורטני פלס וכמובן מאיר טפירו, שסוגר גם הוא מעגל עם קדנציה שלישית בבירה. מי שהיו במלחה בעונה האחרונה וימשיכו גם בקרובה הם דן גרונפלד, אורי קוקיה ואלישי כדיר.

בנוסף, באירופה מדווחים היום כי הרכז ג'קל פוסטר מועמד להפועל ירושלים. על פי הדיווח, השחקן בן ה-29 מתלבט בין האדומים לבין שרלרואה כאשר נטען כי במלחה הציעו לו חוזה לעונה אחת ואילו שרלרואה הציעה חוזה ארוך טווח והיא זו שצפויה לקלוט את השחקן. פוסטר שיחק אשתקד בבאיירן מינכן וקלע 7.3 נקודות בממוצע למשחק ביורוקאפ.

הדפס