הגארד טמיר אריאלי חתם לעונה בנתניה

הישראלי בן ה-22 (1.90 מ'), ששיחק בעונה החולפת במכבי חיפה, הצטרף לסגל שבונה המאמן דני פרנקו

רועי גלדסטון  02.09.12 - 00:07
אריאלי, העונה הוא לא ייתקל בפאפאלוקאס (אלן שיבר)
אריאלי, העונה הוא לא ייתקל בפאפאלוקאס (אלן שיבר)
תחילת כתבהנתניה ממשיכה להתחזק והחתימה ישראלי נוסף. טמיר אריאלי בן ה-22 (1.90 מ') הצטרף לסגל שבונה דני פרנקו לאחר שחתם לעונה הקרובה בקבוצה מעיר היהלומים. השחקן הצעיר נמנה על סגל נבחרת הקדטים ואף היה קפטן נבחרת הנוער והעתודה של ישראל.

אריאלי שיחק שנתיים בטבעון מהליגה השניה ולאחר שבלט קפץ לליגת העל ורשם הופעות בהפועל חולון ובמכבי ראשון לציון. בעונה האחרונה הוא שיחק במכבי חיפה ורשם 2.3 נקודות ו-1.4 אסיסטים ב-11.3 דקות בממוצע למשחק.

טמיר אריאלי משלים את פאזל השחקנים שבונה העונה דני פרנקו בנתניה, לאחר צירופם של ריימר מורגן, ראמל בראדלי ומרקו קילינגסוורת', שלושה זרים עם ניסיון בליגה הישראלית. בנוסף, לסגל שייכים גם שחקנים צעירים ורעבים שרוצים להוכיח את עצמם בליגה הבכירה, כמו אייל שולמן ושחקני הבית דולב דראפיץ', שגב זיקרי ועמית בן דהן.

ראמל בראדלי כבר נחת בישראל ובראשון בצהריים יגיע מרקו קילינגסוורת'. השניים יצטרפו לאימוני נתניה, שהחלו כבר השבוע בקופסל בישורון. "טמיר אריאלי מתאים לנו מאוד", הסביר הבעלים והיו"ר צביקה ליבר. "מדובר בשחקן חיובי, צעיר וכשרוני שיקבל העונה הזדמנות לפרוץ ולהוכיח את עצמו".

"החתמנו השנה בנתניה שלושה זרים מהבכירים והאיכותיים ששיחקו בישראל", המשיך ליבר. "אנחנו נמצאים בעיצומו של הליך בניית סגל השחקנים לעונה הבאה ובקרוב נתחיל בשיווק המנויים, שיהיו במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס".

הדפס