ברק נתניה: דרון וושינגטון וג'ונתן מיצ'ל חתמו

השניים קרובים לצהובים, כאשר עבור וושינגטון זו תהיה קדנציה שניה בישראל. מיצ'ל עשוי לבוא ע"ח מורגן הפצוע שיוקפא, שישוב לפרקט רק באיזור חודש נובמבר אך לא ישוחרר

רועי גלדסטון ואסף אקרמן  08.09.12 - 21:38
ווישנגטון. יעופף בקופסל? (gettyimages)
ווישנגטון. יעופף בקופסל? (gettyimages)
תחילת כתבהברק נתניה ממשיכה להתחזק לקראת העונה הבאה, כאשר היום (שבת) נראה כי דני פרנקו רשם חיזוק משמעותי במיוחד. היהלומים בצהוב חתמו עם דרון וושינגטון וג'ונתן מיצ'ל.

וושינגטון, ששיחק בעברו בהפועל חולון, יהיה הזר השלישי של נתניה אחרי שראמל בראדלי ומרקו קילינגסוורת' כבר צורפו. ב-2008/9 שיחק וושינגטון תחת שרביטו של דני פרנקו גם כן.

וושינגטון לבש את מדי חולון לפני ארבע שנים כאמור, אליה ממכללת וירג'יניה טק, אחרי שנבחר על ידי דטריוט במקום ה-59 בדראפט 2008 ולא קיבל חוזה. בסיום אותה עונה הפיסטונס חתכו אותו והוא שיחק שנתיים בליגת הפיתוח של ה-NBA. לאחר מכן, הוא עבר לאובראדוירו מספרד, ועזר לה לעלות מהליגה השנייה לליגה הראשונה, בה שיחק אשתקד והעמיד ממוצעים של 5.7 נקודות ו-3.2 ריבאונדים.

גם מיצ'ל מגיע כאמור לקבוצה, והוא הוחתם כמחליפו של ריימר מורגן, שלא יהיה כשיר בוודאות עד לפתיחת העונה. בכל מקרה, הנתנייתים לא מתכוונים לשחרר את מורגן, שצפוי לשוב לפרקט באיזור נובמבר, ולכשיחזור - תיעשה הערכת מצב מחודשת לגביו.

הדפס