הפועל ת"א החתימה את הגארד מאט בולדין

האמריקאי (24, 1.96 מטר) שיחק אשתקד בבודוצ'נוסט. אדלשטיין: "יש לו איי.קיו כדורסל גבוה. הוא ישתלב מהר"

רועי גלדסטון  30.09.12 - 19:44
מגיע לאדומים
מגיע לאדומים
תחילת כתבהרק אתמול הודיעה הפועל תל אביב על שחרורו של טורה מארי, והערב (ראשון) היא החתימה שחקן זר חדש במקטומו. מדובר במאט בולדוין, רכז אמריקאי בן 24. בולדין, המתנשא לגובה של 1.96 מטרים, שיחק בעונה החולפת בבודצ'נוסט, אך לא מצא את מקומו ברוטציה והעמיד ממוצעים די נמוכים של 2.1 נקודות למשחק בליגה האדראטית ו-1.3 נק' למשחק ביורוקאפ.

עם זאת, ארז אלדשטיין בטוח בטיב הרכש שלו: "כמי שעקב אחריו ומודע לאיכויות שלו אני שמח מאוד שהוא מצטרף למשפחת הפועל תל אביב. הוא בשחקן מאוד מיוחד שניחן באייקיו כדורסל גבוה מאוד. הוא קומבו גארד עם SIZE שיאפשר לנו להשתמש בו בכל עמדות החוץ".

המאמן הוסיף שבחים: "יכולת המסירה המדהימה שלו, התנועה ללא כדור, משחק הגב לסל והקליעה שלו יעזרו לו להשתלב בשיטת המשחק שלנו. לא סתם דמונטז סטיט וגם קרטיס קלי התלהבו מאוד ברגע ששמעו את שמו והמליצו עליו בחום".

בעבר, הרכז שיחק גם בהיראקליס היוונית וקלע 9.8 נק' ב25 דקות בממוצע, בעשר הופעות. בולדין הוא בוגר מכללת גונזאגה, במדיה שיחק ארבע עונות, כשבעונתו האחרונה הוא הוביל את הקבוצה 15.6 נק' למשחק ושיחק 35 דקות בממוצע בכל ערב. בקיץ 2010 הוא אף שיחק בליגת הפיתוח של הNBA בשורות השיקאגו בולס.

פתיחת ליגת העל נמצאת כבר ממש מעבר לפינה, והסגל של ארז אדלשטיין עדיין לא נסגר. האדומים השאירו את קרטיס קלי ודזמונד סטיט, אך איבדו את קורי קאר וכן את טורה מארי, שלא הרשים ושוחרר.

הדפס