מלקולם תומאס שוחרר ממכבי ת"א, שסיכמה על התרת חוזהו

כפי שפורסם כאן לראשונה: הפורוורד, שמעמדו התערער לאחרונה, יעזוב כבר מחר את ישראל. תומאס לא קיבל דקות משמעותיות ולמשחק בטורקיה לא המריא בשל כאבי בטן. למרות זאת, במכבי לא אהבו את העובדה שלא הצטרף לטיסה

רועי גלדסטון  02.02.13 - 14:22
לא יבטיע יותר בהיכל. תומאס (אלן שיבר)
לא יבטיע יותר בהיכל. תומאס (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מלקולם תומאס שוחרר ממכבי תל אביב. כפי שפורסם לראשונה כאן באתר, הצהובים החליטו להתיר את חוזהו של הפורוורד, שמעמדו התערער לאחרונה, וסגרו את פרטי הפרידה עם סוכנו של השחקן. תומאס לא יקבל פיצוי ויעזוב כבר מחר את ישראל.

תומאס, שהובא כדי לשפר את עמדת הפנים של מכבי תל אביב, לא מצא את מקומו וכאמור, מעמדו בסגל של דייויד בלאט חווה ירידה בתקופה האחרונה. השיא הגיע כאשר תומאס כלל לא המריא עם הקבוצה למשחק מול בשיקטאש באיסטנבול, בטענה כי הוא סובל מכאבי בטן. עם זאת, ליאור אליהו שסבל גם הוא ממחלה דווקא כן המריא, ובמכבי לא אהבו את חוסר הנכונות של תומאס להצטרף לנסיעה.

אחרי הניצחון הקליל על בשיקטאש, דייויד בלאט נשאל לגבי העובדה שתומאס נשאר בתל אביב, וענה: "למלקולם ולאליהו היתה בעיה בבטן. אחד החליט לנסוע והשני לא, והמבין יבין". מאמן מכבי תל אביב שלח רמז יותר מעבה, והיום הגיע השחרור הלא מפתיע של תומאס.

תומאס בן ה-24 התקשה כאמור להטביע את חותמו במכבי תל אביב. ב-10 משחקים בשלב המוקדם של היורוליג הוא קלע 6.4 נקודות והוריד 3.6 ריבאונדים בממוצע, כל זאת ב-19 דקות לערב. בטופ 16 הדקות שלו פחתו משמעותית ל-8, בהן הוא קלע רק 0.4 נקודות בממוצע למשחק, והוריד 1.2 ריבאונדים בלבד. ב-12 הופעות בליגת ווינר תומאס קלע 7.4 נקודות במשחק, להן הוסיף 5.4 ריבאונדים בממוצע.

הדפס