עולה צפונה: שרון דרוקר חתם כמאמנה של גלבוע/גליל

מאמן הפועל ירושלים בעונה וחצי החולפות סגר לעונה הקרובה בגן נר. הוא יחליף את ליאור ליובין בתפקיד

רועי גלדסטון  18.06.13 - 11:16
תחילת כתבה

שרון דרוקר חתם לעונה הקרובה ומונה לתפקיד מאמן גלבוע/גליל, שנפרדה לאחרונה מליאור ליובין. בין המאמן לבעלים חיים אוחיון שוררת הערכה רבה ובשני הצדדים פעלו כדי להגיע לסיכום כמה שיותר מהר.

"גליל זה לא מקום זר לי, הייתי שם לפני 11 שנים. אני חושב שהיא תקעה יתד יותר מנאמן בליגה", אמר דרוקר לאתר ערוץ הספורט. "הרצונות שלהם השתלבו עם הרצונות שלי. ננסה לעשות את העונה הכי טובה שאפשר. זה מקום שמאוד מדבר ישראליות, צבריות, וזה מדבר אליי. להתמודד עם אנשים, עם לחץ, זה תמיד מאתגר. אני מקווה שנוכל לעשות דברים יפים ביחד".

דרוקר, כזכור, סיים לאחרונה קדנציה נוספת בהפועל ירושלים, שם עמד על הקווים בשנה וחצי האחרונות מאז שהחליף את עודד קטש. הוא נמצא בימים אלה בעיצומו של קמפיין נבחרת העתודה לקראת משחקי אליפות אירופה דרג א'.

המאמן האחרון בגן נר, ליאור ליובין, סיים לאחרונה את תפקידו במועדון אחרי 5 שנים - שנתיים כעוזרו של עודד קטש (במהלך זכה עם האדומים באליפות) ובשלוש השנים האחרונות כמאמן ראשי, שהצעיד את גלבוע/גליל לשתי זכיות רצופות באליפות הליגה הבלקנית.

דרוקר, שפרש ממשחק פעיל בגיל 28 עקב פציעה, החל את קריירת האימון שלו כעוזרו של אריק שיבק ברעננה. בהמשך הפך למאמן הראשי ומאז הדריך את גליל עליון, הפועל ירושלים (זכיה בגביע יול"ב ב-2004), אוראל גרייט (זכיה ביורוצ'אלנג' ב-2006), ריטאס וילנה, אוסטנד וגם שימש כעוזרו של פיני גרשון במכבי ת"א, בעונה בה הצהובים הפסידו את האליפות לאותה גלבוע/גליל.

הדפס