בני הרצליה סיכמה עם הגארד סטנלי בורל

נמצא מחליף לבן שימול: הרכז האמריקני שמשחק כיום בטורקיה מגיע לארץ

רועי גלדסטון  28.01.14 - 10:27
סטנלי בורל. רכש חדש לבירנבוים
סטנלי בורל. רכש חדש לבירנבוים
תחילת כתבה

רכש חדש לאפי בירנבוים ובני הרצליה: הקבוצה סיכמה היום (שלישי) עם הגארד סטנלי בורל. מדובר ברכז בן 29 שמתנשא לגובה של 1.91 מטרים ומשחק כיום בליגה הטורקית. בורל אמור לחזק את הקו האחורי של ההרצליינים אחרי הפציעה הקשה של אבי בן שימול.

למעשה בורל כבר סיכם את תנאיו אך במועדון עדיין ממתינים לשיחרור מגזיאנטפ. בורל שיחק במכללת אקסבייר ואפילו נמצא במקום ה-12 בכל הזמנים של קלעי המכללה, משם הוא המשיך ל-ק.ק בוסנה ושיחק איתה בליגה האדריאטית, שם השיג ממוצעים של 9.7 נקודות ו-2.2 אסיסטים. התחנה הבאה היתה ליגת הפיתוח של ה-NBA ולאחר מכן, ניסה להשיג חוזה בממפיס גריזליז אבל נכשל.

התחנה הבאה היתה הליגה הבלגית כאשר שם רשם ממוצעים נאים של 10.8 ו-4.6 אסיסטים (הכי הרבה בליגה). בקבוצתו הנוכחית בטורקיה, לקח חלק ב-8 משחקים ורשם ממוצע של 8.13 נקודות למשחק לצד 4.75 אסיסטים ו-2.38 ריבאונדים. מבחינת אחוזים, הוא קלע ל-3 ב-33 אחוז ול-2 נקודות ב-59 אחוז.

ההחתמה הזו מגיעה בעקבות הפציעה של אבי בן שימול שקרע את הרצועה הצולבת הקדמית וצפוי להעדר כחצי שנה. כתוצאה מכך, הוא למעשה סיים את העונה. הפציעה הזו של בן שימול ששותף ב-16 משחקים העונה וקלע 11.9 נקודות בממוצע למשחק ומסר 6.1 אסיסטים יצרה חור גדול בקו האחורי, דבר שהוביל להחתמה הנוכחית.

הדפס