סקוט: גם בזמנים קשים כאלה צריך לתפקד

כוכב הפועל ת"א המריא להלווית חברו שמת: הוא לא היה רוצה שאעצור פה

רועי גלדסטון  19.01.15 - 10:20
תחילת כתבה

אחרי שקלע 25 נקודות והוביל את הפועל תל אביב לניצחון חוץ על הפועל גלבוע/גליל (74:89), דוראנד סקוט התיישב על הספסל והחל למרר בבכי. זמן קצר אחר כך, התברר כי הכוכב של האדומים עלה לפרקט בגן נר שעות ספורות לאחר ששמע כי אחד מחבריו הטובים ביותר נרצח בארצות הברית.

הלילה (בין ראשון לשני) סקוט המריא למולדתו על מנת ללוות את חברו הטוב בדרכו האחרונה. רגע לפני שיצא לדרך, הוא סיפר: "לפני כמה ימים קיבלתי חדשות שאחד החברים שלי הסתבך. דווח שהוא נעלם, ועם הזמן התברר שנחטף. בזמן שחיכיתי וניסיתי להבין מה קורה איתו, דווח שהוא מת. הוא היה חבר טוב שלי, גדלנו יחד, הלכנו לאותו בית ספר. תמיד היינו יחד בקיץ, צחקנו, הוא היה אחד החברים הקרובים ביותר שהיו לי"..

"זה פגע בי מאוד, ישר רציתי לנסוע הביתה", הוסיף סקוט, "אבל החברים לקבוצה, המאמנים, המועדון, המשפחה שלי... כולם עזרו לי, שמרו עליי. אני יודע שזה מה שהחבר שלי היה רוצה, שאשאר כאן, אשחק את המשחק ואעשה את המיטב. וזה מה שעשיתי. גם בזמנים קשה כאלה אני צריך לתפקד. יש לי עוד כל כך הרבה מדרגות לטפס עליהם במשחק. הוא לא רוצה שאעצור כאן".

סקוט יחזור כמובן לישראל לקראת הדרבי התל אביבי (יום שני הבא, היכל הדרייב-אין) - וינסה להוביל את הפועל לניצחון ליגה שני העונה על היריבה המושבעת. כזכור, בסיבוב הראשון ניצחו האדומים 58:78 בבית של מכבי ת"א.