מורן רוט תובע את בני הרצליה

השחקן טוען כי הפסקת העסקתו נעשתה שלא כדין ופוגעת בקריירה שלו. הרצליה: "אין קשר בין מרבית הטענות שנטענו במכתב לבין המציאות "

רועי גלדסטון  11.09.16 - 17:02
רוט. סיום רע? (עודד קרני)
רוט. סיום רע? (עודד קרני)
תחילת כתבה

הרכז הישראלי, מורן רוט, שלח הבוקר מכתב להנהלת בני הרצליה באמצעות ארגון השחקנים, ולפיו המועדון סיים את העסקתו שלא כדין. כזכור, מדובר בשחקן היקר ביותר בקבוצה שמחזיק בחוזה גם לעונה הקרובה. במכתב מצוין כי הקבוצה פוגעת ברוט בכך שלא מאפשרת לו להתאמן, לקחת חלק במשחקי קדם העונה, ובכך היא עלולה גם 'לחסל לו את הקריירה'.

יו"ר האירגון ניר אלון טוען כי השחקן כשיר לגמרי, למרות שבמועדון טוענים כי אינו כך הדבר ומבקשים ממנו להמציא אישורים ובדיקות רפואיות. עוד מצוין במכתב כי על פי ההסכם, רק השחקן יכול להודיע על סיום העיסקה לקבוצה ולא להפך, ולכן הוא שחקן המועדון. עו"ד, רן קידר, בשם ארגון השחקנים נתן למועדון 72 שעות כדי להגיב למכתב.

לידי אתר ערוץ הספורט הגיעה תגובת בני הרצליה בפרשה: "אין קשר בין מרבית הטענות שנטענו במכתב לבין המציאות והשתלשלות העניינים בכל הקשור בהתקשרות של הקבוצה ומורן רוט שונה לחלוטין ממה שהוצג. מכיוון שעיקר עניינם של השחקן וארגון השחקנים הוא לתקשורת ולעימות המשפטי אנו נגיב בבוא העת ובמקום המיועד לכך".