שמחון: "יהיה מרגש לחזור לשחק ברוממה"

פורוורד אילת מתכונן לאקסית מחיפה. דרוקר: "הליגה פתוחה". בלייזר יחזור מפציעה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.03.18 - 16:37
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הניצחון של אילת על גלבוע/גליל

באופן יחסית לא שגרתי, המחזור ה-19 בליגת העל בכדורסל ייצא לדרך כבר מחר (שישי, 13:15, ישיר באתר) כשמכבי חיפה תארח את הפועל אילת, לקרב בין שתי קבוצות שנמצאות במומנטום יחסית טוב. עוז בלייזר החלים מפציעה ויהיה כשיר.

האילתים מגיעים אחרי שני ניצחונות, כמוהם גם הירוקים - ואפשר לומר ששתיהן נמצאות בסיטואציה דומה: באיזור הצפוף של מרכז-תחתית הטבלה, בידיעה שכל ניצחון עשוי להקפיץ אותן למעלה והפסד עלול לדרדר אותן מטה.

"גם אנחנו וגם הם עם שני ניצחונות רצופים ואני מקווה שנבוא לשם באותה נחישות שהצגנו מול גלבוע/גליל במשחק האחרון", אמר שרון דרוקר. "הליגה הזו פתוחה לגמרי, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. בליגה המשוגעת והצפופה הזו, כל ניצחון יכול להיות מאוד משמעותי".

עבור עמית שמחון, שנמצא בכושר מצוין, זה לא יהיה משחק רגיל - הוא יחזור לראשונה לרוממה ויפגוש את האקסית, איתה הגיע בעונה שעברה עד לגמר הפיינל פור. "יהיה מרגש לחזור לשם, יש שם הרבה אנשים שאני מכיר ואוהב", אמר הפורוורד שקולע העונה ב-41% מחוץ לקשת. "כולם רואים את הטבלה ובלי קשר לזהות היריבה, אנחנו רוצים לנצח. מקווה שנביא לשם את היכולת הטובה מהמשחקים האחרונים".

חיפה, מנגד, תגיע למשחק הזה עם חמישה זרים, אחרי שבמחזור הקודם, מול הפועל תל אביב, רשמה את הכמות הזו לראשונה העונה ואיבדה את המענק מהמנהלת. זה עבד טוב, כשהמצטרף הטרי טרבור גאסקינס קלע 17 נקודות, כשבמועדון היו מרוצים גם מהקשיחות שהוסיף בצד ההגנתי.

הדפס