צפו בתיעוד בלעדי: העימות בין ספאחיה לאוהד חולון

צילומי האבטחה מהאולם הגיעו לידי ערוץ הספורט ומהם ניתן להבחין במאמן מכבי ת"א רץ בתנועות מאיימות לכיוון האוהד המתגרה. במקביל, בחולון ניתחו את סרטוני המשחק ולא ראו יריקות לעבר ספסל מכבי. הצהובים בתגובה: "טוב שהסרטון הופץ. האמת יצאה לאור"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  19.03.18 - 15:57
תחילת כתבה

אירועי המשחק בין הפועל חולון למכבי תל אביב עדיין מבעבעים והיום (שני) הגיעו לידי ערוץ הספורט צילומי האבטחה הבלעדיים ממנהרת השחקנים, בה התרחשה התקרית בה היה מעורב מאמן הצהובים, נבן ספאחיה.

בווידאו ניתן לראות את המאמן הקרואטי, שכבר עמד באיזור חדר ההלבשה, רץ בחזרה לאיזור המגרש לכיוון אוהד הפועל חולון שהתגרה בו, כשהוא מלווה את הפעולה הזו בתנועות ידיים מאיימות. מהזווית השניה, ניתן לראות כי מאמן מכבי תל אביב פיתח דין ודברים עם אותו אוהד ושניות לאחר מכן מגיעים אנשי מכבי כדי למנוע את המשך העימות.

גם לידי אנשי הפועל חולון הגיע סרט האבטחה של המשחק כולו. אנשי המועדון למדו את תלונות מכבי תל אביב והמשקיף, שטען כי היו יריקות מכיוון היציע - וישבו שעות מול מצלמות האבטחה במטרה לברר האם כך היה.

היום, קיבלו בחולון זימון לוועדת משמעת בשל האירועים, אך לאחר שעברו באופן יסודי על כל הסרטונים יחד עם קצין הבטחון - הם אומרים כי בניגוד לכתוב בדו"ח, הם לא ראו ולו יריקה אחת מכיוון היציע ומתכוונים להסתמך על כך. בקבוצה גם מדגישים שאם יהיה צורך להשתמש בממצאים הללו, הם ישתמשו בהם.

ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "אנחנו שמחים שהסרטון יצא והופץ. התמונות מדברות בעד עצמן וחשוב שהאמת תצא לאור. נבן לא עלה ליציע וכמובן לא הגיע לכדי עימות פיזי. הוא היה על הפרקט ואוהד חולון המתגרה, ביציע".

הדפס