רמי הדר התנצל, באיגוד הוחלט להעמידו לדין

מאמן ב"ש אחרי הנאום הקשה: "חוויתי תסכול במשך שנתיים"

עמרי מנהיים  30.12.18 - 09:55
תחילת כתבה

רמי הדר הסעיר אתמול (שבת) את הכדורסל הישראלי, עם נאום שלא נשמע כמותו זמן רב במסיבת העיתונאים לאחר ההפסד הדרמטי מול הפועל תל אביב, כאשר בנוסף, קילל את שדר ערוץ הספורט גיל ברק בסיום המשחק. בעקבות הפרשה, ב"ש תקיים מחר (13:00) מסיבת עיתונאים מיוחדת.

מוסדות הכדורסל הישראלי החליטו להגיב אופן מידי. הדר כינה את הכדורסל בישראל "מושחת", ובאיגוד הכדורסל, הגוף שאחראי על גביע המדינה, הוחלט להעמיד אותו לדין בשל דבריו. במנהלת טוענים כי אם המשחק היה במסגרת הליגה, הדר היה נענש באופן אוטמטי בשל "פגיעה בתדמית הליגה".

בבאר שבע הגיבו אמש בהודעה רשמית יחסית לקונית, בה נכתב: "הקבוצה עברה ימים קשים בה הרגישה לא רצויה במעמד הגמר של הכדורסל הישראלי". הבוקר, היא כבר הגיבה באופו ישיר: "בימים האחרונים עבר המועדון ימים לא קלים סביב נושא מועד ההתמודדות מול הפועל תל אביב במסגרת גביע המדינה. בתוכם של ימים אלו היו מעורבים לא מעט יצרים, אמוציות ותחושות קשות מצד הנהלת המועדון כלפי מקבלי ההחלטות בערוץ הספורט ואיגוד הכדורסל. מערכת הרגשות הובילה להתפרצות מאמן הקבוצה רמי הדר בסיום המשחק אל מול אנשי ערוץ הספורט והתקשורת, אנו מצרים על כך ומתנצלים בשם המועדון על הדברים שנאמרו, פועלים ונפעל על מנת שדברים שכאלו לא יישנו".

גם רמי הדר סיפק את גרסתו: "במשך תקופה ארוכה של יותר משנתיים אני ומשפחתי חווינו מחלק מאמצעי התקשורת העוסקים בכדורסל, סיקור תקשורתי לא ענייני העוסק לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. הקושי והתסכול שחוויתי לאורך התקופה הזו אין בהם להצדיק את התפרצותי אמש כלפי גיל ברק ואני מצר עליה, מתחרט עליה ומתנצל בפני גיל מעומק הלב".

כזכור, הרקע להתפרצות של הדר הגיעה אחרי שבאר שבע ביקשה מאיגוד הכדורסל לדחות את רבע גמר הגביע, לאור העובדה שהקבוצה לא קיבלה את אישור המשטרה בשל הסמיכות למשחק הכדורגל שנערך בטרנר.

ערוץ הספורט הוא בעל זכויות השידור של גביע המדינה.

הדפס