ראשון: ב"ש תשלים סוויפ על הפועל ת"א?

האדומים יארחו את החבורה של הדר, שתגיע בלי רות'בארט

עמרי מנהיים  30.03.19 - 17:05
תחילת כתבה

עוד לפני הקרב הגדול בין מכבי תל אביב להפועל חולון מחר (ראשון), יתקיים משחק נוסף בליגת ווינר: הפועל תל אביב המאכזבת תארח את הפועל באר שבע, אחת מההפתעות הנעימות של העונה בליגה.

הקבוצה של דני פרנקו כבר הייתה על דרך המלך עד לפני שבועיים-שלושה וחלמה על המקום החמישי, אבל אז הגיעו שני הפסדים רצופים - למכבי אשדוד ולהפועל אילת, שהחזירו אותה למציאות: כרגע היא תשיעית, וככל הנראה גם תיאבק על כניסה לפלייאוף עד לסוף העונה.

האדומים מתל אביב נכנעו פעמיים העונה לעולה החדשה, אם כי בתבוסה ב-32 הפרש במחזור השני הייתה קבוצה שונה כמעט לחלוטין מזו של הסיבוב השני, ובטח מזו שתהיה מחר על הפרקט. להפועל עדיין נותר רישום אחרון של שחקן זר, ובמועדון בוחנים את השוק כל הזמן, במטרה למצוא שחקן איכותי שיחזק את הסגל לקראת היישורת האחרונה. כל השחקנים כשירים להתמודדות.

בצד השני, באר שבע ורמי הדר ינסו להשלים סוויפ עונתי על הפועל ת"א - והם מגיעים בכושר נפלא עם ארבעה ניצחונות רצופים, האחרון שבהם בתצוגה מרשימה מול ראשון לציון. ב"ש התייצבה במקום החמישי בליגה, כשהיא כבר בפער של שני משחקים על דבוקת הקבוצות שמאחוריה, ובמהלך העניינים הנוכחי זו תהיה אכזבה ענקית אם לא תעפיל לפלייאוף. רוברט רות'בארט, שעדיין פצוע ברגלו, ייעדר, כמו גם כריס ווטסון שגמר את העונה.