קטש: "ביכולת הזאת, לא נעבור את טנריף"

מאמן י-ם מודאג לקראת רביעי: "נהיה חייבים לשנות דיסקט"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.19 - 23:51
תחילת כתבה

בין שני המפגשים מול טנריף במסגרת רבע גמר ליגת האלופות בכדורסל, הפועל ירושלים עשתה עצירת ביניים בנהריה, והערב (שבת) ניצחה ללא קושי את עירוני המקומית, 93:103. מאמן הקבוצה, עודד קטש, נשמע מסויג בסיום: "לא הייתי מרוצה ממשחק ההגנה היום, לא שמרנו מספיק טוב, בטח כמו שלא נרצה לשמור ביום רביעי". קטש שיבח גם את שחקנו, ליאור אליהו, שצלף 12 נק' ו-11 ריבאונדים: "ליאור היה אדיר, בדקות ששמרנו טוב הוא עשה לא מעט עבודה".

באופן טבעי, הראש של הירושלמים נמצא בספרד, וגם קטש התייחס למשימה הגדולה שלפני הקבוצה: "נצטרך לשנות דיסקט לגמרי. לא היינו מספיק מתואמים היום. אין לנו הרבה זמן, המבחן האמיתי שלנו קרוב מאוד, ונצטרך לעשות שינוי בראש. ביכולת הזאת, לא נעבור".

 

גם אמארה סטודמאייר (13 נק' ו-7 ריב') התייחס למשחק ברביעי: "נצטרך ללמוד אותם, ואם נצליח, יש לנו סיכוי לנצח. זה משחק לא פשוט, והם יקבלו המון מוטיבציה מהקהל. נהיה חייבים לבוא מוכנים כדי לעבור לשלב הבא. צריך להישאר בריאים והכל יהיה בסדר".

מאמן נהריה, אריק אלפסי, נשמע מתוסכל במיוחד בסיום: "חגגנו יותר מדי נגד חולון. אמנם יש לנו כלים בהתקפה ואנחנו כישרוניים, אבל בכל ערב שבו נשמור ככה, לא יהיה לנו סיכוי לנצח. נתנו להם לרקוד על המשחק, ולעשות מה שהם רוצים. אני מרגיש שהגנתית אנחנו שוכחים איפה אנחנו, אולי כדאי לתלות בחדר ההלבשה טבלה. אנחנו בתחתית ושם צריך לשמור, לשמור ולשמור".