"בלאק וטיוס חסמו כל דבר, ההפרש לא משקף"

פרנקו והפועל מתאוששים מההפסד למכבי: "לא משחק טוב שלנו"

רועי כהן
רועי כהן  24.05.19 - 09:27
תחילת כתבה

הפועל ת"א יצאו בתחושות מעורבות מההפסד בדרבי אמש במשחק הראשון של רבע גמר הפלייאוף נגד מכבי ת"א. מצד אחד מבינים בהפועל שההפרש הגבוה לא ממש משקף את רוב המשחק, מצד שני ישנה תחושת החמצה בעיקר לנוכח העובדה שהקבוצה הצליחה לחזור מהבליץ הראשוני ולצמק את ההפרש, אך דווקא אז איבדה את המומנטום.

הדבר העיקרי שאיפשר את הריצה הגדולה של הצהובים היה היעדר האתלטיות בצבע. פעם אחר פעם ריצ'ארד האוול ניסה לתקוף את הסל ונחסם שוב ושוב על ידי טאריק בלאק. להאוול אין יכולת אתלטית שמאפשרת לו להטביע את הכדור בחוזקה, וכל פעם שהלך לליי אפ נתקל בחומה, וגם כשלא נחסם בלאק או אלכס טיוס היו שם כדי לשנות את הזריקות.

ג'מאל שולר אמר בסיום: "הם התחילו ממש מרוכזים, ולקחו אותנו ברצינות אחרי שאצלנו בבית הם התקשו. לא הצלחנו לשחק שוטף כי הגבוהים שלהם השתמשו באתלטיות והקשו עלינו לפתח את המשחק. נהיה חייבים לפתוח את המשחק חזק יותר בפעם הבאה, אי אפשר להיות בפיגור כל כך הרבה זמן אחרי קבוצה כזאת".

המאמן דני פרנקו הוסיף: "צפינו את הפתיחה הסוערת של מכבי, אבל עד שאתה לא חווה את זה אתה לא יודע איך תגיב. ההפרש לא משקף, זה לא היה משחק טוב שלנו, אבל ההפרש היה צריך להיות 10-12 נקודות. התאוששנו אבל שילמנו את המחיר על חוסר ריכוז ברבע השלישי, יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות יותר טוב. בלאק וטיוס חסמו כל דבר, היינו צריכים להניע את הכדור החוצה אבל לא עשינו את זה. החולשה שלנו בריבאונד לא אופיינית לנו ומכבי ניצחו אותנו דווקא בזה".