"ברור שמכבי טובה יותר, ננסה לצמצם פערים"

פרנקו והפועל מוכנים לדרבי. 3 השורות מעל הספסל ייסגרו

עמרי מנהיים  26.05.19 - 20:06
תחילת כתבה

כשהיא בפיגור של 1:0 ברבע גמר הפלייאוף, הפועל תל אביב תארח מחר (ראשון, 21:00) את מכבי תל אביב למשחק של להיות או לחדול. לאחר התקרית האלימה בדרבי שנערך עוד במסגרת הליגה, שלוש השורות הראשונות מעל ספסל הצהובים יהיו סגורות, בעוד שביציע האולטראס ייסגרו חמש שורות אחרות.

"נגד מכבי ת"א אתה לא יכול לאפשר דקות של חוסר ריכוז או של חוסר יעילות, ברור שנצטרך להתחיל טוב את המשחק", אמר דני פרנקו לקראת ההתמודדות. "אני לא מניח שיש דברים שמכבי לא נתקלה בהם עד עכשיו, מכבי שיחקה עד עכשיו מול קבוצות מאוד טובות, אנחנו נצטרך להיות יותר טובים, פחות רכים. אני חושב שעשינו עבודה לא רעה במשחק הראשון בהרבה מאוד דקות. ריבאונד ההתקפה של מכבי - זה לא יכול לקרות עוד פעם או מתפרצות מאיבודי כדור שלנו, אלו דברים שאנחנו אמורים לשלוט בהם, ואם נדייק בדברים האלו אז יהיה לנו משחק".

המאמן דיבר על המשחק הצפוי: "המגרש, הסלים והקירות לא ינצחו לנו את המשחק, תהיה אווירה חמה, אווירה טובה - לא משהו שמכבי כבר לא פגשו, הם כבר היו פה פעמיים השנה. הם מגיעים למשהו שהם מכירים טוב מאוד. אני בטוח שזה יכניס אותם לדריכות והם יהיו ממוקדים בדברים שלהם - אז אני לא בונה על האולם כמשהו שצריך לנצח לנו את המשחק. הקהל שלנו יבוא וידחוף אותנו ותהיה אווירה פנטסטית שתתן הרבה מאוד לשחקנים, אבל אנחנו נצטרך לבוא ולעשות את העבודה על המגרש. העבודה היא שלנו".

פרנקו סיכם: "בסדרה צריך לקחת כל משחק לגופו, אין טעם ללכת להיסטוריה. ברור שמכבי ת"א קבוצה הרבה יותר טובה, אבל הראינו בעבר שאפשר לצמצם פערים וזו המטרה שלנו. נעשה הכל לטשטש את הפערים עד כמה שאפשר בכדי שנוכל לנצח".