האנטר: "המשחק האחרון שלי פה? מי יודע"

במכבי ת"א סיכמו. ווילבקין: "זו הייתה העונה הארוכה בחיי". זוסמן: "מאמין שיהיו לי חדשות בקרוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.21 - 23:20
תחילת כתבה

בתום עונה משוגעת, קשה בזירה האירופית ועם לו"ז צפוף ביותר, מכבי תל אביב זכתה באליפות המדינה והשלימה טרבל מקומי מרשים. היא עשתה זאת בזכות 67:73 על הפועל גלבוע/גליל במשחק השלישי של סדרת הגמר שעזר לה לנצח 1:2 בסך הכל ולהניף צלחת בפעם ה-55 בתולדותיה.

"כולנו ידענו מה אנחנו מסוגלים לעשות", אמר אות'לו האנטר. "היינו צריכים לשחק את המשחק שלנו, עשינו מה שהיינו צריכים לעשות, שיחקנו קשוח. עם הגנה טובה והתקפה טובה ניצחנו. זה מרגיש טוב, זה כאילו היו לנו שתי עונות מחוברות והיה קשה. המשחק האחרון שלי פה? מי יודע, העיקר שניצחנו, זה מה שחשוב. אני ממש שמח בשביל כספי. הוא שכנע אותי להישאר פה בזמן במבצע כשרציתי לעזוב, אמר שהקבוצה זקוקה לי. הוא בחור טוב".

סקוטי ווילבקין אמר בסיום: "נלחמנו והראנו אופי ובסוף השגנו את הניצחון. לנצח מול הקהל שלנו? רצינו לנצח שם כדי לסיים יום מוקדם יותר, אבל עדיף לנצח כאן. זאת העונה הכי ארוכה בחיי, הרגיש כאילו היו יכולים להשאיר אותנו עוד חודש. האם יש דרך לעצור אותי? הם עשו עבודה טובה בחצי השני, אני מניח שיש דרך".

יאניס ספרופולוס נראה נינוח מאוד אחרי העונה הארוכה: "זה מתוק מאוד כי שחקנו 79 משחקים, עונה קשה במיוחד. היו הרבה עניינים, קורונה, עונה קשה מאוד. אני רוצה לברך את הקבוצה על שלושת התארים שהשגנו בישראל. התרכזנו בלשחק ברמה גבוהה כדי לא לאבד אף תואר. אני מאוד גאה על צורת המשחק של השחקנים שלי, בתנאים כל כך קשים, הם שמרו על ריכוז ומוטיבציה ולא ויתרו. אני לא אוהב לדבר על עצמי, המשחק הוא של השחקנים, הקרדיט שייך להם. ווילבקין? אמרתי לו שעכשיו הזמן לנוח, הוא עשה דברים גדולים. מגיע לו לנוח. לתאר את העונה במילה אחת? הרבה משחקים".

יובל זוסמן ניסה לסכם והתרגש מאוד: "מותר לי לחייך ולפני רגע אמרתי למישהו מהקבוצה שחייכתי כרגע יותר ממה שחייכתי כל השנה. אי אפשר להסביר במילים, אחרי הפציעות והחזרה. זה קשה מנטאלית, אבל בשביל להיות ברמות האלה אתה צריך אופי חזק ולדעת מי אתה. אני רוצה להגיד תודה רבה לרגב פנאן ולצוות הרפואי. השיקום איתם עזר לי לחזור. כל כך הרבה אמוציות, כל מה שאגיד זה ממש קטן לעומת כל המחשבות, אי אפשר להסביר. הבנתי שאין מה להיתקע על העבר. הכל לטובה. התבגרתי, עבדתי הרבה מאוד מבחינה מנטאלית ובחדר כושר. עכשיו אני יודע מה אני שווה".

כשנשאל על עתידו הוא אמר: "כרגע אני חייב להגיד שאני מסיים חוזה לראשונה מזה שש שנים. אנחנו לא חושבים על זה כרגע. אתמול דיברתי עם הסוכן שלי. מקווה שהייתי קצת יותר טוב היום מאשר המשחק בגלבוע. אין לי בינתיים מסר להעביר, מאמין שיהיו לי חדשות טובות בזמן הקרוב. לא יכול להגיד משהו חד משמעי, נראה מה יהיה. כספי? בן אדם מדהים ומאוד מעניין, כנראה גדול שחקני הכדורסל בישראל בכל הזמנים".