נוער: חיפה זכתה באליפות שניה ברציפות. צפו בחגיגות

רעננה הובסה 5:0 בסכנין ונתנה את האות לחגיגות. מרדכי: "זו גאווה ענקית"

שירה וושניצה  28.04.17 - 17:24
תחילת כתבה

עכשיו זה סופי: קבוצת הנוער של מכבי חיפה זכתה באליפות זו השנה השנייה ברציפות, ואפילו מבלי לשחק. הפועל רעננה, שהייתה רחוקה 10 נקודות ממנה ערב המחזור ה-27, והיום (שישי) הובסה בחוץ 5:0 על ידי בני סכנין.

הירוקים אמנם הפסידו 1:0 בשני משחקיהם האחרונים, למכבי תל אביב ומכבי נתניה, אך עם הפער המבטיח לאורך רוב העונה, התואר לא הוטל בספק ואחה"צ היא זכתה לעזרה מסכנין, שניפקה את אחד ממשחקיה הטובים ביותר העונה למרות שמבחינתה הליגה די גמורה.

מאמן מכבי חיפה, איתי מרדכי, אמר לערוץ הספורט: "עברנו עונה עמוסה וגדושה בפעילות.עונה שהתחילה בחודש יוני, עם זכיה בטורניר הכנה בגרמניה, המשיכה במסע מופלא והיסטורי בליגת האלופות וכמובן הסתיימה עם זכייה באליפות בפעם השניה ברציפות".

המאמן המשיך: "עשינו את זה אחרי שעמדנו ביעדים החשובים באמת: 5 שחקנים שבאמצע העונה עלו לשחק באופן קבוע בבוגרים. זאת גאווה ענקית. חייבים לומר מילה טובה לצוות המדהים שמלווה אותנו במחלקת הנוער. בלעדיהם זה לא היה מתאפשר".

מרדכי ניסה להסביר את סוג ההצלחה: "90% משחקני הסגל גדלו וחונכו בגילאים צעירים מאוד במחלקת הנוער. היום זאת זכייה של כל המחלקה כיוון שקבוצת הנוער היא בבועת המחלקה. היתרון הגדול הוא שהשחקנים הרבה שנים פה ביחד והם ספגו את כל ה-DNA של המועדון".

חיפה תחגוג באופן רשמי מחר, כשתארח את מכבי פתח תקווה, ואין ראויה ממנה בעונה כזו, בה היא מתפארת בהתקפה הכי פורייה (48 שערים) ובהגנה הכי עמידה (12 שערי חובה בלבד), ועם קצב צבירת נקודות מצוין.