לא ספורטיבי: התקרית בדרבי פ"ת ילדים

צפו: מנהל הפועל הורה לשחקניו לא ללחוץ את ידי שחקני היריבה

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.12.18 - 19:37
תחילת כתבה

הקבוצות הבוגרות של הפועל ומכבי פתח תקווה לא נפגשו אחת מול השנייה במסגרת תחרותית כבר מספר שנים, אבל היריבות ביניהן ממש לא הסתיימה. היום (ראשון) נחשפה תקרית לא ספורטיבית בין קבוצות הילדים של המועדונים, כשהמנהל של הפועל, איתי נחמיאס, הורה לשחקניו לא ללחוץ את ידיהם של שחקני מכבי בדרבי שנערך בסופ"ש.

בתוכנית "מגרש פתוח", נחמיאס ניסה להסביר: "לא ראיתי את הסרטון, אבל מדובר במשחק ילדים ג' במגרש של מכבי. רבע שעה לסיום המשחק, בזמן שהתוצאה הייתה 1:4, החלו תגרות בין הילדים. שני שחקנים שלי יצאו בוכים מהמגרש, ותוך כדי המקרה השחקנים שלי ניסו להחזיר לשחקנים של מכבי, נוצר מצב קצת קשה על המגרש".

"השופט שרק לסיום המשחק. עמדתי וראיתי את הילדים בוכים, לכן ביקשתי מהם להגיע במהירות לספסל שלנו. השחקנים של מכבי הגיעו אלינו לספסל ללחוץ ידיי וביקשתי מהם לעצור ושאני כבר אשלח אותם אליהם", המשיך מנהל הנוער של הפועל פ"ת.

"אז היו דין ודברים ביני לאחראי מחלקת הנוער של מכבי פ"ת, אופיר לוזון, כזאת ברמה שאני הייתי יכול להגיב לה. החלטתי שהשחקנים לא ילחצו בסיום המשחק ידיים כי ההתנהגות שלהם לא הייתה בסדר", שחזר נחמיאס.

"יכול להיות שהטעות הייתה אך ורק שלי ואני לוקח את האחריות עליי. גם הוצאנו מכתב למכבי פ"ת ובו אנחנו מתנצלים על החלטתי השגויה, אבל לא צריך לנפח את זה יותר מידי", טען בנוסף. "אנחנו לא אנשים מושלמים. מנסים ללמוד את האנשים שנמצאים סביבנו".

הדפס