20:50, מכבי ת"א בנתניה. דור פרץ בהרכב

סגל חסר לאוסקר בגביע הטוטו. משה לוגסי יפתח. שידור ישיר ב-5LIVE

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.08.14 - 19:36
פריצה ובן הרוש, הם דווקא ינכחו במגרש (האתר הרשמי)
פריצה ובן הרוש, הם דווקא ינכחו במגרש (האתר הרשמי)
תחילת כתבה

אחרי ההדחה המאכזבת ממוקדמות ליגת האלופות על ידי מאריבור, מכבי תל אביב תפתח הערב (שלישי, 20:50, שידור ישיר ב-5LIVE) את הופעותיה בזירה המקומית, כאשר תתארח אצל מכבי נתניה במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו.

למעשה, הקבוצה שתגיע הערב לשרון לא תהיה מכבי ת"א במלוא הדרה, שכן לא פחות משבעה שחקנים ייעדרו מהסגל של אוסקר גארסיה. דור מיכה, ברק לוי ובן רייכרט נמצאים עם הנבחרת הצעירה, קרלוס גארסיה וגל אלברמן פצועים, ואילו עדן בן בסט ונוסא איגייבור יצאו לחו"ל על מנת להסדיר עניינים אחרונים בצרפת ובספרד, בהתאמה. המאמן הספרדי כלל בהרכב את משה לוגסי ודור פרץ.

"ברור שהיינו מעדיפים סגל מלא, אבל אין מה לעשות בנידון", אמרו גורמים במכבי ת"א, "קצת קשה שעד הרגע האחרון אתה לא יודע באיזה שעה ויום אתה הולך לשחק". למרות הדברים, במועדון מאמינים שהסגל שיעמוד לרשות אוסקר מספיק טוב בשביל לנצח בנתניה.

בעניין אחר, למרות הצהרות המשטרה על כך שתחל בחקירה נגד מספר האוהדים שקיללו את מהראן ראדי, קלטות ממצלמות האבטחה בקרית שלום עדיין לא נאספו ובמכבי ממתינים להתפתחויות בנושא.

הרכבים
מכבי נתניה: אוהד לויטה; עמרי קנדה, ירין חסן, כריסטיאן סארגי, שמעון הרוש; איאד אבו עביד, גבריאל ניקו ג'יורג'יו, רן רול, ניר אברג'יל; ערן לוי, לארי קאיודה.
מכבי תל אביב: חואן פאבלו; יובל שפונגין, שרן ייני, עמרי בן הרוש, יואב זיו; דור פרץ, משה לוגסי, ערן זהבי, טל בן חיים; ברק בדש, ראדה פריצה.