הגרלת רבע הגמר: ב"ש מול בית"ר, חיפה - פ"ת

הפועל חיפה מול ק"ש; בני יהודה מחכה לנתניה. גם חצי הגמר כבר הוגרל

רועי זריהן  29.10.15 - 11:07

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

8 קבוצות, רק אחת תזכה בתואר ובקופה הגדולה. הגרלת רבע גמר גביע הטוטו נערכה היום (רביעי) באיצטדיון בנתניה, כאשר המשחק מרכזי: בית"ר ירושלים מול הפועל באר שבע. בשלב הנוכחי ייערך מפגש כפול, שהמנצחת בו תמשיך לחצי הגמר של המפעל.

ההגרלה היתה פתוחה ולקבוצות שתפסו את ראשי הבתים - מכבי חיפה, מכבי נתניה ומכבי פתח תקוה - לא היה יתרון בקביעת היריבה הבאה. הירוקים הגרילו את מכבי פתח תקוה, אותם יפגשו גם בשבת הקרובה במסגרת הליגה. בגביע הטוטו תהיה זו חיפה שתארח את המפגש הראשון בסמי עופר והגומלין ייערך במושבה. המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש בחצי הגמר את בית"ר ירושלים או באר שבע, כך נקבע בנוסף בהגרלה.

"בין ב"ש לבית"ר תמיד יש מפגשים מעניינים. להגרלות כאלה אין משמעות, צריך לעבור הכל כדי לזכות", אמר מנכ"ל הקבוצה מבירת הנגב, אסי רחמים, "אנחנו לא במקום של לזלזל בשום תואר, ארון הגביעים והתארים שלנו בשנים האחרונות לא עמוס במיוחד וכבר אמרנו השנה שנרצה לזכות בכל התארים וזה לא רק לשם אמירה. המועדון הזה כדי לעשות קפיצת מדרגה משמעותית, צריך לאסוף תארים וזה לא קרה כבר המון זמן. גביע הטוטו הוא מפעל מספיק חשוב כדי שנעשה הכל כדי לזכות בו״.

קרית שמונה תתארח אצל הפועל חיפה ותחכה לאדומים בגומלין של רבע הגמר. החבורה של סלאח חסארמה תגיע כפייבוריטית מול האדומים של טל בנין, ואם אכן יעלו לחצי הגמר הם יתמודדו במפגש אחד מול בני יהודה או מכבי נתניה, שהוגרלו למפגש הרביעי של שלב 8 האחרונות.

המשחק הראשון של כל מפגש ברבע הגמר ייערך ב-1 וב-2 בדצמבר, הגומלין ב-15 וב-16 באותו החודש. במנהלת הוחלט כי תינתן האופציה לערוך כל אחד ממפגשי רבע הגמר בעוד שבועיים - במהלך פגרת הנבחרות - במידה שהקבוצות יתאמו ביניהם את הקדמת המשחק.