חיימוב יפתח בשער, אוחנה במקום וואקמה

רוטציה בב"ש לפני מכבי ת"א. כל 5,000 הכרטיסים לאוהדים האדומים אזלו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.12.17 - 15:40
תחילת כתבה

הפועל באר שבע תפגוש הערב (חמישי, 20:40, ישיר ב-5SPORT) את מכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו במטרה ברורה: לזכות בפעם השנייה ברציפות בתואר של המפעל השלישי בחשיבותו.

  • הערב ב-20:40, ישיר ב-5SPORT: מכבי ת"א מול הפועל ב"ש

כל 5,000 הכרטיסים שהוקצו לאוהדי האלופה נמכרו והקבוצה תזכה לתמיכה גדולה באיצטדיון בנתניה, שאליו יגיע גם אובידיו הובאן, שחקנה לשעבר של הקבוצה ואחד הזרים האהובים ע"י הקהל, שהגיע לביקור בישראל עם משפחתו לפני מספר ימים.

השחקנים של ברק בכר יצאו אתמול בערב לבית מלון בת"א, שם ישהו עד היציאה לנתניה. "לנצח את מכבי ת"א יותר חשוב מהתואר עצמו. יהיה קשה, אבל אנחנו רוצים לחייך בסוף הערב", אמרו שחקנים בקבוצה.

מבחינת ההרכב, נראה שברק בכר ימשיך בשיטת הרוטציה. דודו גורש צפוי לקבל מנוחה וגיא חיימוב יפתח בין הקורות. בעקבות הפציעה של מיגל ויטור, חאתם עבד אל חאמיד צפוי לשוב למרכז ההגנה לצידו של לואי טאהא. גם מיחאי קורהוט ככל הנראה יחזור לעמדת המגן שמאלי. טוני וואקמה חולה ולא ייקח חלק במשחק ונראה שמי שצפוי להחליפו בחלק הקדמי הוא מיכאל אוחנה.

הרכב הפועל ב"ש (משוער): גיא חיימוב; בן ביטון, לואי טאהא, חאתם עבד אלחמיד, מיחאי קורהוט; ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר; מאור מליקסון, מיכאל אוחנה ובן שהר.

הדפס