בכר: "נפלנו באגרסיביות. מכבי רצתה יותר"

מאמן ב"ש לאחר ההפסד בגמר גביע הטוטו: "זה היה נראה רע"

דניאלה סמרי
דניאלה סמרי  14.12.17 - 22:52
תחילת כתבה

הפועל ב"ש איבדה תואר ראשון העונה. האלופה הפסידה הערב (חמישי) בצורה דרמטית - 1:0 למכבי ת"א בגמר גביע הטוטו ולמעשה נפרדה מהתואר שבו זכתה בעונה שעברה. וידאר קיארטנסון כבש את שער הניצחון בדקה ה-83, במשחק שהיה בשליטה של הצהובים.

"מכבי ת"א לא היתה עליונה עלינו בכדורגל, אבל כן בנחישות ואגרסיביות", אמר מאמן באר שבע ברק בכר בסיום, "הם רצו יותר וברור שהם רעבים יותר. פה נפלנו לצערי. מכבי ניצחה ובצדק, כל מה שיגידו עכשיו זה בסדר. ידענו שמכבי תגיע אגרסיבית. לא הצלחנו להפוך את המאזן הזה, וזו הסיבה העיקרית שהפסדנו".

המאמן הוסיף: "הרבה דברים לא עבדו היום, אני לא מנתח מקצועית ישר אחרי משחק. ברור שהיו הרבה דברים לא טובים בעיקר ברמה המקצועית. זה נראה רע מאוד ונצטרך למצוא פתרונות. בכל למקרה, למשחק הזה אין קשר למאבק האליפות. זה הפסד בגביע הטוטו, לא בליגה".

על החיסרון של טוני וואקמה: "מדברים עליו כל הזמן, אבל הקבוצה הוכיחה שבשנתיים האחרונות היא לא בנויה על שחקן אחד. ידענו להתגבר על חסרונו בעבר. אתם יכולים להגיד שב"ש עם וואקמה ובלי וואקמה היא קבוצה שונה, אנחנו משתדלים לעשות את העבודה שלנו. היום הרבה שחקנים לא היו מספיק טובים".

הדפס